Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Śledziłeś rozgrywki w tym sezonie? Wygraj telefon HTC [KONKURS]

Jeśli jesteś prawdziwym kibicem Ligi Mistrzów, to weź udział w konkursie Sport.pl i HTC. Do wygrania mamy oficjalny smartfon UEFA Champions League HTC One M8 oraz pięć oryginalnych piłek UEFA.
Rozgrywki Ligi Mistrzów osiągnęły już punkt kulminacyjny. W sobotę w Berlinie w finale Juventus Turyn zmierzy się z Barceloną. Z tej okazji Sport.pl i firma HTC Poland przygotowały konkurs.

Co trzeba zrobić, by wygrać?

Śledźcie profil Sport.pl na Facebooku. To tam ogłosimy zadanie konkursowe oraz sposób jego realizacji.

KONKURS! Co można wygrać? Smartfon HTC One M8 z limitowanej edycji UEFA Champions League oraz pięć oryginalnych piłek...

Posted by Sport.pl on 3 czerwca 2015


Co można wygrać?

Główną nagrodą w naszym konkursie jest smartfon HTC One M8 z limtowanej edycji UEFA Champions League, który ozdobiony jest unikatowym, precyzyjnie wygrawerowanym pucharem Ligi Mistrzów UEFA. Dzięki funkcjom, takim jak Motion Launch i HTC BoomSound, daje kibicom niepowtarzalną możliwość jeszcze lepszego przeżywania ulubionych wydarzeń sportowych. Więcej o produktach HTC.

Mamy także pięć nagród pocieszenia, oryginalnych piłek UEFA.

WYNIKI

Nagrodę główną, telefon HTC, zdobyła Ada Gułaj. Nagrody pocieszenia (piłki) wygrali: Krzysiek Aleks, Patryk Pietrzak, Tomasz Miernik, Daniel Nowak i Arnold Protasiewicz.

Regulamin konkursu

Więcej o: