Liga Mistrzów. Real - Juventus 1:1. Evra starł się z chłopcem od podawania piłek

Real Madryt
Bramki: Ronaldo 23. Kartki: Isco, Rodriguez - żółta Skład: Casillas - Marcelo, Varane, Ramos, Carvajal - Isco, Kroos, Rodriguez - Ronaldo, Benzema (Hernandez 67.), Bale
Juventus
Bramki: Morata 57. Kartki: Tevez, Lichtsteiner - żółta Skład: Buffon - Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra - Pogba (Pereyra 89.), Pirlo (Barzagli 79.), Marchisio - Vidal - Tevez, Morata (Llorente 84.)
Real Madryt zremisował z Juventusem Turyn 1:1 i nie awansował do finału Ligi Mistrzów. Po pierwszej połowie było 1:0 dla ?Królewskich?. Tuż po golu strzelonym z rzutu karnego przez Ronaldo doszło do rzadko spotykanej sytuacji. Jeden z chłopców od podawania piłek nie chciał oddać futbolówki zawodnikowi Juventusu.
Juventus miał rzut rożny i Patrice Evra chciał jak najszybciej wznowić grę. Pobiegł po futbolówkę, która leżała przy bandzie, ale chłopiec od podawania piłek mu ją zabrał i nie chciał oddać. Nastolatek prawdopodobnie chciał dać chwilę oddechu piłkarzom gospodarzy, bo walka o piłkę trwała kilka sekund.

Zobacz jak Evra walczy o futbolówkę z chłopcem od podawania piłek [WIDEO]

Gola na 1:0 zdobył mocnym strzałem z rzutu karnego Cristiano Ronaldo, który zrównał się tym samym z Lionelem Messim w liczbie strzelonych bramek w Lidze Mistrzów. Obaj mają po 77 trafień.

W 57. minucie gola na 1:1 strzelił Alvaro Morata. Taki wynik dał awans do finału Juventusowi, który pierwszy mecz wygrał 2:1. W finale "Stara Dama" zmierzy się 6 czerwca z Barceloną.

Zdjęcie Adidas Performance korki AD543A157-A11 Zdjęcie RJUVE54: Juventus Turyn - koszulka Nike Zdjęcie RREAL47: Real Madryt - koszulka Adidas
Adidas Performance korki AD... RJUVE54: Juventus Turyn - k... RREAL47: Real Madryt - kosz...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info

Zdjęcie CADI154: Liga Mistrzów - piłka Adidas Zdjęcie RJUVE54: Juventus Turyn - koszulka Nike Zdjęcie RREAL47j: Real Madryt - koszulka junior Adidas
CADI154: Liga Mistrzów - pi... RJUVE54: Juventus Turyn - k... RREAL47j: Real Madryt - kos...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »