Liga Mistrzów. Zachwyty na Twitterze meczem Barcelona - Bayern: "Futbol na poziomie Lhotse", "Turbofutsal", "Przestałem tęsknić za mundialem"

0
Bramki: Messi (77., 80.), Neymar (90.) Kartki: Alves, Pique, Neymar - żółta Skład: Ter Stegen - Alves, Mascherano (89. Bartra), Pique, Alba - Rakitić (82. Xavi), Busquets, Iniesta (87. Rafinha) - Messi, Suarez, Neymar
Kartki: Alonso, Benatia, Bernat - żółta Skład: Neuer - Rafinha, Benatia, Boateng, Bernat - Alonso - Mueller (79. Goetze), Lahm, Schweinsteiger, Thiago - Lewandowski
Barcelona gra z Bayernem Monachium w półfinale Ligi Mistrzów. Choć do przerwy nie padła żadna bramka, żaden kibic futbolu nie może narzekać. "Futbol na poziomie Lhotse. Mega się to ogląda", "W polach karnych wygląda to momentami jak jakiś turbofutsal", "Przestałem tęsknić za mundialem", "Ile ja życia straciłem na mecze Piastów, Bełchatowów i Podbeskidź" - to niektóre z komentarzy, jakie można znaleźć na Twitterze. Poziomem spotkania zachwyca się m.in. Sebastian Mila i tenisistka Andrea Petković.
Do przerwy Barcelona remisuje 0:0, ale tempo spotkania jest znakomite. Od pierwszej minuty gra Robert Lewandowski. Polak miał szansę na strzelenie gola, ale nie zdążył zamknąć dobrego podania Thomasa Muellera. Dwie znakomite okazje mieli piłkarze Barcelony, ale dwukrotnie w sytuacjach sam na sam świetnie spisał się Manuel Neuer.

Tak zachwycają się poziomem spotkania dziennikarze i sportowcy:

Zdjęcie CADI154: Liga Mistrzów - piłka Adidas Zdjęcie RBAR103: FC Barcelona - koszulka Nike Zdjęcie RFCB38: Bayern Monachium - koszulka Adidas
CADI154: Liga Mistrzów - pi... RBAR103: FC Barcelona - kos... RFCB38: Bayern Monachium - ...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info

Zdjęcie RBAR103: FC Barcelona - koszulka Nike Zdjęcie RFCB38f: Bayern Monachium - koszulka Adidas
RBAR103: FC Barcelona - kos... RFCB38f: Bayern Monachium -...