Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Ferguson: Ronaldo jest lepszy niż Messi

- Ludzie pytają, kto jest najlepszym piłkarzem na świecie. Ronaldo mógłby grać w Millwall, QPR czy Doncaster Rovers i strzelać hat tricki w każdym spotkaniu. Nie sądzę, żeby Messi mógł to robić - mówi sir Alex Ferguson. Były menedżer Manchesteru United uważa, że Ronaldo jest piłkarzem bardziej uniwersalnym.
Kto jest lepszym piłkarzem - Lionel Messi czy Cristiano Ronaldo? Z tym odwiecznym pytaniem postanowił się zmierzyć jeden z najsłynniejszych szkoleniowców świata. Zdaniem sir Aleksa Fergusona sprawa jest jasna - Ronaldo, jego były podopieczny z czasów gry w United, odnalazłby się w każdej drużynie na świecie. A Messi miałby z tym problemy.

- Ronaldo mógłby grać w Millwall, QPR czy Doncaster Rovers i strzelać hat tricki w każdym spotkaniu. Nie sądzę, by Messi mógł to robić - stwierdził Ferguson.

- Ronaldo umie grać dwiema nogami, jest szybki i świetny w powietrzu. Jest też walecznym piłkarzem. Messi też jest waleczny, ale myślę, że to tylko gracz Barcelony - dodał Ferguson.

Która dziewczyna piłkarza najbardziej do ciebie pasuje? [PSYCHOTEST]


Zdjęcie adidas Performance F5 FG Korki Lanki white/rich blue/solar green (M17670) Zdjęcie adidas Performance PREDATOR LZ Korki Lanki black/neon orange/runwhite (M19888) Zdjęcie Nike Performance PHELON AG Korki Lanki bright crimson/black (599848)
adidas Performance F5 FG Ko... adidas Performance PREDATOR... Nike Performance PHELON AG ...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info