Liga Mistrzów. Real - Atletico. Łzy bohatera. "Chicharito" popłakał się po bramce

Kartki: Pepe, Arbeloa - żółta
Skład: Casillas, Varane, Pepe, Ramos, Coentrao (Arbeloa, 90.), Carvajal, Kroos, James Rodriguez, Isco (Illarramendi, 90.), Ronaldo, Hernandez (Jese, 90)
kartki: Arda Turan, R. Garcia, Koke - żółta, Arda Turan - czerwona
Skład: Oblak, Godin, Gamez, Juanfran, Miranda, Tiago (Gimenez, 86.), Koke, Griezmann (R. Garcia, 65), Arda Turan, Saul Niguez (Gabi, 46.), Mandzukic
Real Madryt pokonał u siebie Atletico 1:0 w rewanżowym meczu o półfinał Ligi Mistrzów. Jedynego gola strzelił Javier "Chicharito" Hernandez. Gdy po golu zszedł na ławkę rezerwowych, nie umiał ukryć łez. Nie wiadomo tylko, czy były to łzy wzruszenia niedocenianego piłkarza, czy może był to skutek wielkiego wysiłku, jaki włożył w to spotkanie.
Hernandez zagrał od pierwszej minuty, bo kontuzjowany jest Karim Benzema. Czekał na taką szansę długo. Pomijany, zagrał w tej edycji Ligi Mistrzów zaledwie 180 minut. W końcu stanął przed okazją zostania bohaterem. I ją wykorzystał. W 88. minucie strzelił jedyną bramkę w dwumeczu z Atletico. Bramkę, która dała Realowi półfinał Ligi Mistrzów.

Dwie minuty po golu Carlo Ancelotti zdjął reprezentanta Meksyku z boiska. Hernandez już cierpiał, łapały go skurcze. Gdy usiadł na ławce rezerwowych, nie wytrzymał. Skrył twarz w dłoniach i rozpłakał się. Być może nie były to tylko łzy związane z bólem. Pocieszał go inny wieczny rezerwowy Keylor Navas, który nie może wygrać rywalizacji z Ikerem Casillasem.

- Strzeliłem wiele istotnych bramek w swojej karierze, ale teraz liczy się dla mnie tylko ta. Ona daje mi pewność, której tak potrzebowałem. Dziękuję Cristiano Ronaldo za wspaniałą asystę - powiedział po meczu "Chicharito".

Chiellini super(anty)bohaterem, czyli najlepsze memy po Lidze Mistrzów

Zdjęcie RREAL47c: Real Madryt - koszulka Adidas Zdjęcie RREAL48j: Real Madryt - koszulka junior Adidas Zdjęcie RREAL49j: Real Madryt - koszulka junior Adidas
RREAL47c: Real Madryt - kos... RREAL48j: Real Madryt - kos... RREAL49j: Real Madryt - kos...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info