Liga Mistrzów. Neymar starł się z kibicem Manchesteru City [WIDEO]

FC Barcelona
2
0
2
Bramka: Aguero (69.) Kartki: Clichy (59.), Fernando (90.) - żółta Clichy (74.) - czerwona Skład: Hart - Clichy, Demichelis, Kompany, Zabaleta - Silva (Sagna 78.), Milner, Fernando, Nasri (Fernandinho 62.) - Aguero, Dżeko (Bony 68.)
Bramka: Suarez (16.), (30.) Kartki: Rakitić (41.), Alves (45.), Adriano (88.) - żółte Skład: Ter Stegen - Alves (Adriano 75.), Pique, Mascherano, Alba - Rakitić, Busquets, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar (Pedro 80.)
Brazylijski piłkarz nie wytrzymał prowokacji kibiców gospodarzy i wdał się w kłótnie z jednym z nich. Starcie przerwały służby bezpieczeństwa.
Gdy w ostatniej minucie meczu Lionel Messi nie wykorzystał rzutu karnego (więcej tutaj: Messi nie powinien wykonywać rzutów karnych? Fatalne statystyki) kibice Manchesteru City wybuchli ze szczęścia i zaczęli prowokować siedzącego na ławce rezerwowych Neymara.

Na początku piłkarz z zabójczym wyrazem twarzy tylko przyglądał się jednemu z aktywnych kibiców, wysłuchując co ten ma do powiedzenia. A miał wiele. Najpierw wyzywał piłkarzy Barcelony od "symulantów" ( trudno się dziwić skoro Jordi Alba kwadrans wcześniej dopuścił się haniebnego nurkowania), a gdy to nie poskutkowało, przypomniał Neymarowi o bolesnej klęsce reprezentacji Brazylii w półfinale mistrzostw świata z Niemcami (1:7). To wyraźnie zabolało piłkarza, bo po ostatnim gwizdku zdecydował się stanąć z kibicem twarzą w twarz.

Po krótkiej wymianie zdań obu panów rozdzieliły służby bezpieczeństwa. - Tylko się z nim droczyłem - komentował incydent Neymar. - Nie mogę powtórzyć tego, co mi powiedział. Moja mama mnie tak wychowała.

Zdjęcie Nike Koszulka FC Barcelona SS Stadium Junior 631242-710 Zdjęcie Nike Koszulka piłkarska Replica Manchester City Junior 611056-489
Nike Koszulka FC Barcelona ... Nike Koszulka piłkarska Rep...