Liga Mistrz闚. Dwa strza造, jeden gol. Atletico pokona這 Juventus

Dwa celne strza造 w ca造m meczu i tylko jeden gol. Atletico pokona這 Juventus Turyn po trafieniu Ardy Turana 1:0.
Rozdajemy bilety na mecze Polska - Niemcy i Polska - Szkocja. We udzia w prostym konkursie!

Spotkanie nie by這 tak efektowne, jak oczekiwano - nie brakowa這 twardej walki w 鈔odku pola, szczeg鏊nie ze strony go軼i, kt鏎zy zobaczyli pi耩 鄴速ych kartek.

Juventus celnego strza逝 na bramk Atletico nie odda przez 90 minut, pi趾arze z Madrytu bramce Gianluigiego Buffona zagrozili dwukrotnie. W pierwszej po這wie szans mia Mario Mand簑ki, ale jego uderzenie wybroni Buffon. Za drugim razem bramkarz by bez szans - w 75. minucie w do鈔odkowa Juanfran wprost na nog wbiegaj帷ego w pole karne Ardy Turana, a ten wpakowa pi趾 do bramki.

Ciekawiej ni na boisku jest w tabeli grupy A, bo po dw鏂h kolejkach wszystkie zespo造 maj po trzy punkty. Liderem jest Juventus dzi瘯i najkorzystniejszemu bilansowi bramek. Atletico sezon zacz窸o od wpadki z Olympiakosem (pora磬a 2:3), ale dzi瘯i 鈔odowemu zwyci瘰twu jest na drugim miejscu.