0
Skład: Łodygin - Aniukow (88. Arszawin), Garay, Lombaerts, Criscito - Garcia, Fajzulin - Hulk, Szatow (66. Smolnikow), Danny - Rondon (75. Kierżakow)
Monaco
Kartki: Toulalan, Fabinho, Dirar - żółta Skład: Subasić - Fabinho, Raggi, Carvalho, Kurzawa - Kondogbia, Toulalan, Moutinho (90. Bakayoko) - Dirar, Berbatow (52. Ferreira-Carrasco), Ocampos (80. Germain)
W pierwszym środowym meczu drugiej kolejki Ligi Mistrzów Zenit Sankt Petersburg zremisował u siebie z Monaco 0:0. Obie drużyny z czterema punktami prowadzą w grupie C.
Mecz w Sankt Petersburgu nie zachwycił. W pierwszych minutach groźnie zaatakowali goście. W 3. minucie Layvin Kurzawa podał do Joao Moutinho, który wzdłuż bramki dograł do Dimitara Berbatowa. Strzał bułgarskiego napastnika obronił Jurij Łodygin. Pięć minut później Berbatow chybił po uderzeniu głową.

Po przerwie minimalnie pomylił się pomocnik Monaco Yannick Ferreira Carrasco. Rosjanie próbowali grać odważniej, ale niewiele z tego wynikało.

Remis oznacza, że obie drużyny mają po cztery punkty. Liderem z lepszym bilansem bramek jest Zenit. W drugim meczu grupy C o 20.45 Bayer zmierzy się w Leverkusen z Benfiką Lizbona.