0
1
1
Roma
Bramki: Iturbe (6.), Gervinho (10., 31.), Maicon (20.), Ignaszewicz (50. - sam.) Skład: De Sanctis - Maicon, Manolas (76. Yanga-Mbiwa), Astori, Torosidis - Pjanić, Keita, Nainggolan - Gervinho (71. Ljajić), Totti, Iturbe (26. Florenzi)
CSKA Moskwa
Bramki: Musa (82.) Skład: Akinfiejew - Fernandes, Bierezucki, Ignaszewicz, Nababkin (46. Szczennikow) - Natcho, Milanow - Tosić (53. Jefremow), Eremenko (66. Panczenko), Musa - Doumbia
Mecz Romy z CSKA został na chwilę przerwany w drugiej połowie po tym, jak kibole moskiewskiej ekipy zaczęli rzucać race w kierunku kibiców gospodarzy. Stewardzi szybko opanowali sytuację. Dwóch fanów CSKA trafiło do szpitala.

Mecz został wstrzymany w 71. minucie. Roma prowadziła z CSKA aż 5:0. Fani drużyny z Moskwy zaczęli rzucać racami w kierunku kibiców Romy i rozpoczęła się mała bójka. Do akcji szybko wkroczyli stewardzi i policja, sytuację udało się opanować, ale mecz był przerwany na blisko dwie minuty.

Jak donosi "La Gazzetta dello Sport", dwóch kibiców CSKA zostało rannych. Jeden został ugodzony nożem, drugi miał rozbitą głowę, prawdopodobnie po uderzeniu butelką.

Roma wygrała z CSKA aż 5:1 i jest liderem grupy E Ligi Mistrzów. Na drugim miejscu jest Bayern Monachium, który 1:0 pokonał Manchester City.