Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Zapowiedz finał i odwiedź redakcję na najważniejszym meczu sezonu!

Finał Ligi Mistrzów między Realem a Atletico zbliża się wielkimi krokami. Jeśli jeszcze nie masz planów na ten mecz, mamy dla Ciebie zupełnie niecodzienną propozycję: Odwiedźcie redakcje Sport.pl i podsumujcie dla nas mecz!


Derby Madrytu w finale Ligi Mistrzów będą najważniejszym klubowym meczem w tym roku. W związku z tym postanowiliśmy wyjść z inicjatywą do Was - naszych czytelników i fanów na Facebooku oraz Twitterze.

Tradycyjnie przed tego typu spotkaniami na redakcyjnym kolegium namnożyło się sporo tematów przedmeczowych. Postaramy się przeanalizować dla Was każdy możliwy detal tego spotkania. Może jednak coś nam umknie, o czymś zapomnimy?

Zaskoczcie nas: Napiszcie oryginalną zapowiedź sobotniego spotkania, poruszcie jakiś niecodzienny wątek, napiszcie o czymś, na co sami na pewno nie wpadliśmy. Sprawcie, że Wasz tekst nasi czytelnicy przeczytają chętniej niż zapowiedzi dziennikarzy pracujących w naszej redakcji na stałe.

Nagroda? Możliwość odwiedzenia naszej redakcji w dniu meczu, obejrzenia go z nami i ponownego wykazania się dziennikarskimi umiejętnościami. Jeśli uważacie, że Wasze pisanie nie jest gorsze od tego, co prezentują w swoich pomeczowych podsumowania Rafał Stec, Michał Szadkowski, Michał Zachodny i inni. Odwiedzając redakcję, będziecie mogli tuż po meczu opublikować u nas swoje odczucia po tym spotkaniu.

Na Wasze teksty czekamy pod adresem mailowym twittsport@agora.pl (w tytule trzeba napisać "FINAŁ - KONKURS") do piątku do godziny 21. O tym, kto wygrał, poinformujemy w piątek późnym wieczorem na naszym Facebooku oraz Twitterze. Zwycięzca zostanie też poinformowany mailowo.