Liga Mistrzów. Sergio Ramos: To wstyd

To dla nas wstyd, że byliśmy tak blisko celu, a nie wykorzystaliśmy szans, zwłaszcza tych z pierwszej połowy - powiedział kapitan Realu Madryt Sergio Ramos.
Kartki: Coentrao, Higuain, Ramos, Khedira - żółta
Skład: Lopez; Essien, Ramos, Varane, Coentrao (Kaka, 57.); Modrić, Alonso (khedira, 67.); Di Maria, Oezil, Ronaldo; Higuain (Benzema, 57.)
Kartki: Guendogan, Bender, Weidenfeller - żółta
Skład: Weidenfeller; Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer; Guendogan, Bender (Santana, 90.); Błaszczykowski, Goetze (Grosskreutz, 14.), Reus; Lewandowski (Kehl, 87.)
Real pokonał Borussię 2:0 w rewanżowym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów, ale nie odrobił strat z pierwszego, przegranego 1:4 spotkania i odpadł z Ligi Mistrzów. "Królewscy" już ponad dekadę czekają na triumf w tych rozgrywkach.

- W piłce czasem się przegrywa, zdarza się, ale w Dortmundzie powinniśmy zagrać tak jak we wtorek. Wtedy wszystko byłoby inaczej. To dla nas wstyd, że byliśmy tak blisko celu, a nie wykorzystaliśmy szans, zwłaszcza tych z pierwszej połowy - powiedział Ramos.

Kapitan zdobył dla Realu bramkę na 2:0 w 88. minucie, wcześniej walczył z napastnikiem Borussii Robertem Lewandowskim. Polak gola w meczu nie strzelił, tydzień wcześniej zdobył cztery bramki, które przesądziły o awansie niemieckiego klubu do finału Ligi Mistrzów.

Jak niewiele zabrakło Realowi... czytaj zapis relacji Zczuba i na żywo.