Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Śnieżyca w Zagrzebiu, mecz przerwany i wznowiony

1 : 1
Informacje
Liga Mistrzów 2012/13 - Grupa A
Wtorek 04.12.2012 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Dinamo Zagrzeb
0
1
1
Dynamo Kijów
1
0
1
Składy i szczegóły
Dinamo Zagrzeb
Bramki:Krstanović (90. - karny)
Kartki:Vida, Brozović, Krstanović - żółta
Skład:Kelava - Vrsaljko, Vida, Simunić, Ibanez - Ademi, Kovacić - Brozović (71. Pivarić), Sammir, Cop (60. Krstanović) - Beqiraj
Dynamo Kijów
Bramki:Jarmołenko (45.)
Kartki:Dudu, Jarmołenko - żółta
Skład:Kowal - Betao, Vukojević, Michalik, Taiwo - Harmasz, Veloso - Jarmołenko, Haruna (90. Bogdanow), Dudu (82. Mehmedi) - Ideye (75. Ruben)
W 10. minucie sędzia przerwał mecz w Zagrzebiu z powodu silnych opadów śniegu - podała UEFA. Po kwadransie mecz wznowiono.
Pomarańczowa piłka szybko oblepiała się mokrym śniegiem, w transmisji telewizyjnej trudno było ją dostrzec. Fatalne warunki pogodowe sprawiły, że debiutujący w LM bułgarski sędzia Stanisław Todorow przerwał grę i nakazał piłkarzom zejść do szatni.

Po 15 minutach śnieżyca ustała i piłkarz wrócili do gry. W 45. minucie bramkę dla kijowian strzelił Jarmołenko, ale w 90 minucie gospodarze wyrównali po trafieniu Krstanovica z rzutu karnego.

Mecz w Zagrzebiu nie miał żadnego znaczenia dla układu w tabeli, bo gospodarze już dawno stracili szanse na awans. Remis był pierwszym punktem Dinama w tej edycji Ligi Mistrzów, a gol Krstanovica pierwszym trafieniem. Dynamo Kijów zajęło trzecie miejsce z pięcioma punktami i zagra w Lidze Europejskiej.

Zobacz zdjęcia z Zagrzebia