Skład:Casillas - Ramos, Varane, Pepe, Arbeloa (77. Kaka) - Alonso, Modrić (46. Essien) - Di Maria, Oezil, Ronaldo - Higuain (46. Callejon)
Bramki:Reus (28.), Arbeloa (45. - samobój)
Kartki:Grosskreutz, Hummels - żółta
Skład:Weidenfeller - Piszczek, Subotić, Hummels, Schmelzer - Gundogan (80. Perisić), Kehl - Reus (74. Bender), Goetze (90. Leitner), Grosskreutz - Lewandowski
Borussia Dortmund zremisowała 2:2 z Realem Madryt i przybliżyła się do awansu do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.
Wszystkie wtorkowe bramki z Ligi Mistrzów na ZCzuba.tv

Dortmundczycy przez 44. minuty byli już jedną nogą w kolejnej rundzie. Po bramkach Reusa i samobóju Arbeloi Borussia prowadziła 2:1 po pierwszej połowie (gola dla Realu strzelił Pepe) i skutecznie broniła się przed atakami Realu w drugiej połowie. Do 89. minuty. Wtedy pięknie z rzutu wolnego uderzył Mesut Oezil i pokonał źle ustawionego Weidenfellera.

W drugim meczu grupy D Manchester City zremisował 2:2 z Ajaxem. Takie wyniki oznaczają, że sprawa awansu do kolejnej rundy jest jeszcze otwarta.

Awans Borussii zagwarantuje zwycięstwo w kolejnym meczu, ale może wystarczyć nawet punkt w dwóch ostatnich meczach. Teoretycznie dortmundczycy mogą jeszcze odpaść po fazie grupowej, ale tylko w wypadku dwóch porażek i korzystnych dla rywali wyniki innych meczów.