Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Duch na meczu Porto - PSG

Zdjęcie cieszącego się Jamesa Rodrigueza stało się hitem sieci - internauci dostrzegli na fotografii dziwną postać, wyglądającą jak widmo. Czy na meczu Porto - PSG obecny był duch? - zastanawiają się portugalskie media.
Na zdjęciu, które widzicie powyżej James Rodriguez z FC Porto celebruje zwycięskiego gola strzelonego PSG w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów. Na trybunach widoczna jest dziwna postać - mężczyzna ze staromodną fryzurą oraz strojem z innej epoki wzbudził wśród internautów skojarzenia z duchem.

Temat szybko podchwyciły portugalskie gazety. Dziennikarze zwracają uwagę, że zdjęcie wykonane przez fotografa agencje AP jest efektem szybkiej migawki aparatu. Eksperci twierdzą jednak, że postać jest zbyt jasna, by była ona złudzeniem.

Niektórzy uważają, że widmo może przemieszczać się za Rodriguezem, nad czym powinni zastanowić się właściciele Manchesteru United - Czerwone Diabły są zainteresowane sprowadzeniem Kolumbijczyka, który miałby zastąpić słabiej spisującego się Naniego.

Wracając do faktów - po dwóch kolejkach grupowych FC Porto pokonał na wyjeździe Dinamo Zagrzeb oraz przed własną publicznością PSG. Mistrzowie Portugalii przewodzą grupie A. W środę ich kolejnym rywalem będzie Dynamo Kijów.