Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Poważna kontuzja Carlesa Puyola

Carles Puyol w meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów przeciwko Benfice Lizbona zwichnął łokieć. Wygląda na to, że kontuzja kapitana Barcelony jest bardzo poważna, ponieważ ręka wygięła mu się w łokciu o 180 stopni.
Puyol przy prowadzeniu 2:0 Barcelony poszedł w pole karne przeciwnika, by walczyć o piłkę dośrodkowywaną z rzutu rożnego. Kapitan Dumy Katalonii źle obliczył tor lotu piłki, minął się z nią i wyjątkowo nieszczęśliwie spadł na murawę. Na powtórkach telewizyjnych wyraźnie widać, że jego lewa ręka odgięła się w łokciu w nienaturalny sposób, doszło więc prawdopodobnie do skomplikowanego złamania. Piłkarz opuścił boisko na noszach.

Zawodnik został natychmiast przewieziony na badania do szpitala, a kilkanaście minut po meczu klub potwierdził, że pierwsza diagnoza mówi jednak o zwichnięciu stawu łokciowego.

Barcelona wygrała spotkanie 2:0 po golach Alexisa Sancheza i Ceska Fabregasa. Drużyna kończyła mecz w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Sergio Busquetsa. Katalończycy z sześcioma punktami prowadzą w grupie G. W kolejnym meczu zmierzą się u siebie z Celtikiem Glasgow.