Liam Gallagher, wokalista Oasis i kibic Manchesteru City wyrzucony z meczu Ligi Mistrzów

Były frontman brytyjskiego zespołu Oasis, Liam Gallagher pojawił się na trybunach Santiago Bernabeu podczas meczu 1. kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy Realem i Manchesteru City. Muzyk i sympatyk The Citizens przez skandaliczne zachowanie został jednak wyprowadzony z obiektu przez policję.

Zczuba.tv: Za co wyrzucono Gallaghera?

Gallagher usiadł wśród kibiców Realu. Były wokalista Oasis rozwścieczył sympatyków Królewskich zachowaniem po golu Edina Dzeko w 69. minucie meczu.

Dobry nastrój Anglika minął, gdy Marcelo wyrównał siedem minut później. Gallagher zaczął szaleć na trybunach - krzyczeć, obrażać innych kibiców zgromadzonych na sektorze. Niesubordynowanego muzyka musiała uspokajać policja. Po kilku minutach służby porządkowe wyprowadziły Gallaghera ze stadionu - podaje madrycki AS.

Z kolei The Sun podaje, że Anglik własnowolnie opuścił trybuny.

Ronaldo ocalił Real Madryt

Najgroźniejszy snajper Realu - Cristiano Ronaldo rozstrzygnął szlagier w grupie śmierci Ligi Mistrzów. W Madrycie mistrz ligi prowadzącej w rankingu UEFA mierzył się z mistrzem ligi wiceliderującej rankingowi UEFA. "Królewskich" drobiazgi dzieliły od katastrofy, jaką byłaby przegrana z Manchesterem City. Real wygrał 3:2.