Liga Mistrzów. Mancini zły na Harta. "Tylko ja mogę krytykować"

Joe Hart przyznał, że on i jego koledzy mogą obwiniać wyłącznie samych siebie za to, że w ostatnich minutach dali sobie wyrwać zwycięstwo w meczu z Realem Madryt. Na wypowiedź od razu zareagował Roberto Mancini, który podkreślił, że angielski bramkarz powinien zostawić te słowa dla siebie.

Czy Manchester City zdoła wyjść z grupy śmierci? Dyskutuj z nami i innymi kibicami na Facebooku ?

Mistrzowie Anglii dwa razy wychodzili na prowadzenie, lecz w obu przypadkach szybko je tracili. Ostatecznie dzięki bramce Cristiano Ronaldo to Real Madryt zgarnął trzy punkty. W wywiadzie pomeczowym bramkarz Manchesteru, Joe Hart nie krył rozczarowania. - Jeżeli prowadzisz 2:1 na pięć minut przed końcem spotkania i przegrywasz mecz, to kogo możesz winić? Wyłącznie siebie. Dwa razy prowadziliśmy i nie potrafiliśmy tego utrzymać. Ciężko zachować optymizm po porażce 3:2, jest nam bardzo przykro - przyznał.

Na tę wypowiedź szybko zareagował szkoleniowiec City, Roberto Mancini. Włoch nie krył irytacji słowami bramkarza. - Jeżeli ktokolwiek ma krytykować to, co zrobiliśmy na boisku, to mogę to być tylko ja. Joe powinien zachować te słowa dla siebie - skomentował.

W drugim meczu tej grupy Borrussia Dortmund pokonała na własnym stadionie Ajax Amsterdam dzięki bramce Roberta Lewandowskiego i do spółki z Realem Madryt prowadzą w grupie D. W drugiej kolejce Manchester City zagra z Borussiią, natomiast Ajax podejmie u siebie Real.