Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Hiszpańska prasa: "Przyszedł talent i Madryt eksplodował"

0 : 3
Informacje
Liga Mistrzów 2011/12 - Ćwierćfinał
Wtorek 27.03.2012 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
APOEL Nikozja
0
0
0
Real Madryt
0
3
3
Składy i szczegóły
APOEL Nikozja
Skład: Chiotis - Poursaitidis, Oliveira (13' Kaka), Jorge, Boaventura - Morais, Pinto (72' Solari) - Charalambidis, Trickovski, Alexandrou (46' Sousa) - Ailton
Real Madryt
Bramka: Benzema 74', 90', Kaka 82'
Skład: Casillas - Arbeloa, Pepe, Ramos, Coentrao (63' Marcelo) - Khedira, Sahin (84' Granero) - Benzema, Oezil, Ronaldo - Higuain (63' Kaka)
PRZEGLĄD PRASY. We wtorek Real Madryt w pierwszy spotkaniu 1/4 finału LM pokonał w Nikozji tamtejszy APOEL 3:0. "Przyszedł talent i Madryt eksplodował" - napisał po meczu AS. Marca przypomina natomiast, że Królewscy po 27 latach w Europejskich Pucharach powtórzyli wyczyn z meczu z węgierskim Videotonem
Zdaniem dziennikarzy AS wtorkowy mecz od początku do końca zdominował Real Madryt. "Real nawet przez chwilę nie był zagrożony [...]To był jeden z tych wieczorów, podczas których Casillas mógł zagrać w szachy z sędzią liniowym" - twierdzi madrycki dziennik.

Według AS APOEL w pierwszym spotkaniu 1/4 finału nie zaprezentował się najlepiej, czego nie można powiedzieć o cypryjskich kibicach. "Bardziej niż taktyka zespołu na pochwałę zasługuje postawa Cypryjczyków na trybunach. Przez nieco ponad godzinę śpiewali swoje pieśni pompując do żył nadzieję na zwycięstwo"

Marca zwróciła uwagę na tło historyczne tego spotkania. "Real Madryt dokładnie 27 lat temu osiągnął taki wynik w meczu tej samej klasy" Królewscy 8 maja 1985 roku na wyjeździe pokonali Videoton 3:0.

W ostatnim kwadransie Real rozstrzelał APOEL