Liga Mistrzów. Trabzonspor z Lille na remis

Lille zremisowało na wyjeździe z Trabzonsporem, który jest liderem grupy B. Niespodziewanie punkty zgubił Manchester United, który 3:3 zremisował na Old Trafford z FC Basel. We wtorkowym hicie Bayern po dwóch bramkach Mario Gomeza pokonał Manchester City.

Zczuba.tv: Wtorkowe bramki Ligi Mistrzów ?

Grupa B

Trabzonspor - Lille 1:1 ?

Trabzonspor liderem Grupy B. Po sensacyjnym zwycięstwie w pierwszej kolejce z Interem Mediolan, we wtorek piłkarzom z Turcji udało się zremisować z Lille. Od 30 minuty francuska ekipa prowadziła po trafieniu Sowa, w 15 minut przed końcem meczu z rzutu karnego wyrównał Colman.

90 minut w barwach Trabzonsporu zagrał Arkadiusz Głowacki. Adrian Mierzejewski wszedł po przerwie, ciężko harował i wywalczył rzut karny. W ostatniej minucie wszedł jeszcze Paweł Brożek. Z dwóch reprezentantów Polski w Lille zagrałtylko Ludovic Obraniak, który w 76. minucie zmienił Joe Cole'a.

CSKA - Inter 2:3 ?

Inter Mediolan, po porażce z Trabzonsporem na własnym boisku w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów, musiał wygrać na wyjeździe z CSKA Moskwa. I pokonał rywali 3:2, choć z problemami.

Grupa A

Bayern Monachium - Manchester City 2:0 ?

Z dwóch świetnie spisujących się w swoich ligach zespołów lepszy okazał się ten z Niemiec. Bayern wygrał z Manchesterem City 2:0. Obie bramki strzelił Mario Gomez.

Napoli - Villarreal 2:0 ?

Historyczne zwycięstwo Napoli w Lidze Mistrzów. W 14 minucie prowadzenie Włochom dał Hamsik. Trzy minuty później z rzutu karnego na 2:0 podwyższył Cavani. Villarreal strat odrobić nie zdołał.

Grupa C

Manchester United - FC Basel 3:3 ?

Ależ mecz na Old Trafford. Manchester United prowadził po dwóch trafieniach Dany'ego Welbecka, ale w drugiej połowie trzy gole z rzędu zdobyli piłkarze z Bazylei. W 90 minucie remis ManU uratował Ashley Young, który strzałem głową pokonał bramkarza Basel.

Otelul Galati - Benfica Lizbona 0:1 ?

Benfica skronie, 1:0 zwyciężyła z debiutującym w Lidze Mistrzów Otelulem Galati i zrównała się w tabeli z FC Basel. Jedyną bramkę w meczu strzelił Bruno Cesar.

Grupa D

Lyon - Dinamo Zagrzeb 2:0 ?

Dinamo Zagrzeb bez zwycięstwa w Lidze Mistrzów, we wtorek przegrał w Lyonie. Bramki dla gospodarzy strzelali Gomis (23.) i Kone (42.).

Real Madryt - Ajax Amsterdam 3:0 ?

Real Madryt pokonał na Santiago Bernabeu 3:0 Ajax Amsterdam i jest liderem grupy D. Bramkę i asystę zaliczył Cristiano Ronaldo, po trafieniu mieli też Kaka i Benzema.