Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Ludovic Obraniak: To zły wynik

2 : 2
Informacje
Liga Mistrzów 2011/12 - Grupa B
Środa 14.09.2011 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Lille
1
1
2
CSKA Moskwa
0
2
2
Składy i szczegóły
Lille
Bramki:
Sow (45.), Pedretti (57.)
Kartki:
Basa, Hazard, Pedretti - żółta
Skład:
Landreau - Debuchy, Rozehnal, Basa, Beria - Pedretti (76. Gueye), Mavuba, Balmont - Sow (86. Rodelin), Hazard, Obraniak (76. Cole)
CSKA Moskwa
Bramki:
Doumbia (72., 90.)
Kartki:
Nababkin, Dżagojew - żółta
Skład:
Gabułow - Nababkin, W.Bieriezucki, Ignaszewicz, A.Bieriezucki - Ałdonin (80. Mamajew) - Dżagojew, Cauna (66. Sekou), Tosic - Vagner Love, Doumbia (90. Semberas)
- Powinniśmy ten mecz wygrać. Dobrze podeszliśmy do spotkania, nie mogliśmy się go doczekać, ale presji nie było. Przeważaliśmy, stwarzaliśmy zagrożenie pod bramką rywali, ale nie byliśmy w stanie zdobyć trzeciego gola. Remis nas nie zadowala- powiedział Ludovic Obraniak. Jego Lille zremisowało z CSKA Moskwa 2:2.
Dwie bramki Doumbii uratowały remis dla CSKA. Lille prowadziło już 2:0 po trafieniach Sowa i Pedrettiego, ale obronę mistrzów Francji dwa razy zaskoczył Doumbia - strzelił w 72. i 90. minucie.

W pierwszej jedenastce Lille wyszedł Ludovic Obraniak i zagrał niemal całe spotkanie. W 90. minucie został zmieniony przez Joe Cole'a. Na ławce cały mecz przesiedział Ireneusz Jeleń.

- Remis to zły wynik dla nas. Powinniśmy ten mecz wygrać. Dobrze podeszliśmy do spotkania, nie mogliśmy się go doczekać, ale presji nie było. Przeważaliśmy, stwarzaliśmy zagrożenie pod bramką rywali, ale nie byliśmy w stanie zdobyć trzeciego gola. Remis nas nie zadowala - powiedział po meczu Obraniak.

Lille i CSKA zajmują drugie miejsce w grupie C. Liderem jest Trabzonspor, który sprawił największą niespodziankę pierwszej kolejki Ligi Mistrzów - pokonał na wyjeździe Inter Mediolan.