Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Andre Villas-Boas. Ławka może wyjść Fernando Torresowi na dobre

- Wiem, że każdy piłkarz, który nie gra w pierwszym składzie, lub nie jest wśród piłkarzy powołanych na mecz, nie jest z tego powodu zadowolony. Ale to może spowodować, że zrobią krok do przodu, bo to ich zmotywuje - powiedział przed czekającym Chelsea we wtorek meczem z Bayerem Leverkusen w Lidze Mistrzów. Trener londyńczyków odniósł się do kłopotów z miejscem w składzie hiszpańskiego napastnika Fernando Torresa.
Torres trafił do Chelsea pół roku temu za rekordowe 50 mln funtów. Ale od tego czasu strzelił tylko jednego gola. Sobotni mecz z Sunderlandem (2:1) rozpoczął na ławce rezerwowych. Wszedł na boisko dopiero w ostatnim kwadransie. Villas-Boas nie powiedział jednoznacznie czy planuje dać Hiszpanowi szansę gry w najbliższym meczu.

Torres ma też inne kłopoty w Chelsea. Są związane z wywiadem, którego udzielił hiszpańskiemu serwisowi internetowemu. Miał w nim powiedzieć, że niektórzy ze starszych piłkarzy Chelsea "są bardzo powolni". Napastnik tłumaczy, że został źle zrozumiany, ale trener chce sam przesłuchać wywiad, zanim podejmie decyzję co zrobić z piłkarzem. Jak powiedział, ewentualnie skończy się na rozmowie, ale Torres może zostać ukarany przez klub, jeśli wywiad nie był autoryzowany.