Ekstraklasa. Zagłębie - Polonia B. 2:0. 5 minut Pawłowskiego

Po bardzo słabym spotkaniu Zagłębie pokonało Polonię Bytom 2:0. Jan Urban i spółka zawdzięczają trzy punkty Szymonowi Pawłowskiego, który strzelił oba gole dla gospodarzy.

Wszystkie akcje polskiej ligi na Ekstraklasa.tv ?

W pierwszej połowie meczu kibice mogli żałować, że wybrali się na Dialog Arenę... Polonia broniła się praktycznie całym zespołem, a Zagłębie nie mogło znaleźć recepty na sforsowanie skomasowanej defensywy gości. Gra toczyła się głównie na połowie Polonii, ale gra była senna i leniwa. W efekcie gwizdy żegnały piłkarzy schodzących do szatni na przerwę.

W drugiej odsłonie obraz gry nie zmienił się. Zagłębie wygrało tylko dzięki umiejętnościom Szymona Pawłowskiego, który przeprowadził dwie indywidualne akcje i dwukrotnie pokonał Juszczyka.