Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę. Gasparik najlepszy w 17. kolejce

Pomocnik Górnika w wygranym meczu z Zagłębiem strzelił dwa gole i zaliczył asystę przy golu Jeża. Dzięki temu Słowak uzyskał aż 15 punktów w klasyfikacji, co okazało się najlepszym wynikiem w 17. kolejce zabawy Wygraj Ligę.
Tuż za Gasparikiem uplasował się Abdou Razack Traore, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w pojedynku Lechii Gdańsk z Polonią Bytom.

Atak Dream Teamu 17. kolejki tworzą Bartosz Ślusarski i Daniel Sikorski. Pierwszy zgromadził na swoim koncie 9 punktów, drugi o dwa oczka mniej.

Najlepszy zespół 17. kolejki Ekstraklasy gra systemem 1-3-5-2.

Jedenastka 17. kolejki Wygraj Ligę:

Sebastian Małkowski (Lechia, 6 punktów) - Ugochukwu Ukah (Widzew, 9), Lewon Hajrapetjan (Lechia, 6), Jakub Wawrzyniak (Legia, 6) - Michal Gasparik (Górnik, 15 - kpt.), Abdou Razack Traore (Lechia, 14), Nika Dżalamidze (Widzew, 11), Tomas Jirsak (Wisła, 9), Aleksander Kwiek (Górnik, 9) - Bartosz Ślusarski (Lech, 9), Daniel Sikorski (Górnik, 7)

Sponsoring w "Wygraj Ligę"

Przed pierwszą kolejką konkursową w Wygraj Ligę gracz dysponuje określonym budżetem - tworząc zespół do konkursu nie może przekroczyć 26 mln. ALE UWAGA! Jeżeli do tej pory uzyskałeś przynajmniej 50 punktów może udać się do sponsora i otrzymać do budżetu dodatkowe 2 mln, czyli na zakup 18 piłkarzy będzie mieć de facto 28 mln. Kolejne 2 mln do budżetu można zarobić po uzyskaniu 100 pkt., a trzecia transza (2 mln) jest po zdobyciu 150 pkt.

Jeszcze nic straconego! Dołącz do gry i Wygraj Ligę! ?