Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę. Dwie zmiany w składzie przed 17. kolejką. Dołącz do gry!

Sebastian Małkowski i Maor Melikson to dwaj nowi zawodnicy, którzy pojawili się w jedenastce wystawionej przez redakcje Sport.pl i Ekstraklasa.tv na 17. kolejkę Wygraj Ligę. Jeśli przegapiłeś start ligi, nie przejmuj się! Wciąż warto dołączyć do gry.
Zostań prezesem klubu i Wygraj Ligę »

Nie zdążyłeś założyć swojej drużyny w Wygraj Ligę przed pierwszą kolejką? Nie zrażaj się! Do gry można dołączyć w każdej chwili. Stratę w klasyfikacji generalnej łatwo nadrobić. Ponadto zabawa przewiduje nagrody dla najlepszego gracza każdego miesiąca.

Zespół Sport.pl i Ekstraklasa.tv przed 17. kolejką

W pierwszej wiosennej kolejce nasz zespół zdobył 36 punktów, a najlepiej punktującym zawodnikiem był Patryk Małecki. Wybór kapitana był zatem strzałem w dziesiątkę, bo opaskę wręczyliśmy właśnie pomocnikowi Wisły Kraków.

Przed kolejnym weekendem w drużynie doszło do dwóch korekt. W bramce Grzegorza Sandomierskiego, którego czeka ciężki bój w Bełchatowie, zmieni Sebastian Małkowski z Lechii. Gdańszczanie grają u siebie ze słabo prezentującą się w ofensywie Polonią Bytom. Liczymy na czyste konto naszego nowego bramkarza.

Dzięki temu, że nasz nowy golkiper jest dużo tańszy od swojego poprzednika, zgromadzone fundusze zainwestowaliśmy w jedno wzmocnienie linii pomocy. Szymona Pawłowskiego, który ze swoim zespołem walczył będzie na trudnym terenie w Zabrzu, zastąpił Maor Melikson. Jesteśmy przekonani, że nowa nadzieja "Białej Gwiazdy" błyśnie w spotkaniu z dołującym Ruchem.

Transfery kosztowały nas niestety dwa punkty, które zostaną odjęte od naszego dorobku po zakończeniu 17. kolejki. Liczymy jednak, że nowi zawodnicy spłacą się, zdobywając ich znacznie więcej.

Jedenastka Sport.pl i Ekstraklasa.tv: Sebastian Małkowski (Lechia) - Luka Pejović (Jagiellonia), Pavol Stano (Korona), Krzysztof Bąk (Lechia) - Waldemar Sobota (Śląsk), Patryk Małecki (Wisła), Maor Melikson (Wisła), Maciej Małkowski (GKS) - Bedi Buval (Lechia), Michal Hubnik (Legia), Darvydas Sernas (Widzew)

Naszym kapitanem na najbliższy weekend pozostaje Patryk Małecki.

Nie zapomnijcie dokonać zmian we własnych drużynach. Okienko transferowe Wygraj Ligę otwarte jest do godziny 17:45 w piątek.

Nie zapomnij dokonać zmian w swojej drużynie Wygraj Ligę »