Ekstraklasa. Reprezentant Łotwy na testach w Bełchatowie

PRZEGLĄD PRASY. Aleksandr Fertovs od poniedziałku przebywa w Bełchatowie. Obrońca reprezentacji Łotwy ma trenować z drużyną PGE GKS przez dwa tygodnie - podał "Przegląd Sportowy".

Wszystkie akcje polskiej ligi na Ekstraklasa.tv ?

Trener GKS Bełchatów Maciej Bartoszek chce zimą wzmocnić środek obrony. - Nie chcę przeżywać takich chwil jak w Krakowie, kiedy w kilka minut straciliśmy trzy gole. Nie chcę tłumaczyć się z głupich błędów jednego czy drugiego zawodnika - mówił szkoleniowiec bełchatowian po przegranym w Krakowie meczu, w którym fatalne błędy w końcówce popełnił Zlatko Tanevski. Choć GKS do 86. minuty prowadził 2:0, ostatecznie przegrał 2:3.

Bełchatowianie mogą za darmo pozyskać 23-letniego reprezentanta Łotwy Aleksnadra Fertovsa. 31 grudnia piłkarzowi wygaśnie kontrakt ze Skonto Ryga. - Dotarł do nas w poniedziałek. Może grać na boku obrony i w pomocy. Obawiam się jednak, że w takich warunkach, jakie mamy za oknami, trudno będzie od razu podjąć decyzję w sprawie podpisania z nim umowy - powiedział Bartoszek.

Chęć rehabilitacji w druzynie GKS Bełchatów ?