Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Fatalna kontuzja piłkarza Odry w sparingu

Po zderzeniu głowami w pojedynku powietrznym z Patrykiem Tuszyńskim stoper Odry Wodzisław Adam Wrzask został odwieziony do szpitala
Zdarzenie miało miejsce w drugiej połowie sobotniego sparingu w Kluczborku pomiędzy MKS-em i Odrą. - Wyglądało to tragicznie. Adam na moment stracił przytomność, dostał drgawek, potem mówił, że nie ma czucia w nogach i rękach. Obawialiśmy się uszkodzenia rdzenia kręgowego - relacjonuje prezes wodzisławskiego klubu Dariusz Kozielski.

Na szczęście badanie tomograficzne nie wykazało żadnych niepokojących zmian. Piłkarz spędził noc w szpitalu, w niedzielę wrócił do domu.

Dodajmy, że w przegranym 1:2 meczu trener Odry testował Michała Chrabąszcza z GKS-u Jastrzębie. Blisko podpisania kontraktu z Odrą jest napastnik Rafał Figiel (Lechia Zielona Góra). Nową umowę z klubem podpisze też Gruzin Koba Szalamberidze.

MKS Kluczbork - Odra Wodzisław 2:1(1:1)

Bramki: 1:0 Skwara (27.), 1:1 Woś (40.), 2:1 Glanowski (70.-k)

Odra: Łobaczewski - Słodowy, Radler, Markowski, Pielorz - M. Figiel, Jary, Woś, Białożyt - Rybski, Odunka. II połowa: Łobaczewski - Sobik, Wrzask (50. Odunka), Tanżyna, Bańczyk - Hanzel, Nowosielski, Chrabąszcz, Sikorski - R. Figiel, Bueno.