Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok straci Konstantina Vassiljeva?

Jagiellonia Białystok wciąż nie doszła do porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu z Konstantinem Vassiljevem i latem piłkarz najprawdopodobniej zmieni klub - informuje "Przegląd Sportowy".
Ekipa z Białegostoku jest rewelacją jesieni. Po 20. kolejkach Jagielonia jest liderem Ekstraklasy, ma trzy punkty przewagi nad drugą Lechią Gdańsk. Duża zasługa w tym Vassiljeva, który strzelił 10 z 36 goli zespołu, przy dziewięciu trafieniach asystował. Polski Związek Piłkarzy wybrał Estończyka najlepszym piłkarzem Ekstraklasy w 2016 roku.

30 czerwca kontrakt Vassiljeva z Jagiellonią wygasa. Klub złożył piłkarzowi ofertę przedłużenia umowy, ale została ona odrzucona przez agentów piłkarza, bo nie spełniała oczekiwań finansowych.

- Możemy proponować tylko takie umowy, na które nas stać i które będziemy w stanie wypłacać - powiedział "PS" prezes Jagiellonii Cezary Kulesza.

Azerbejdżan lub Kazachstan - to kluby z tych krajów najbardziej interesują się jednym z najlepszych piłkarzy Ekstraklasy. Vassiljev może liczyć na miesięczne zarobki w granicach 20-30 tys. euro. Jagiellonia takich pieniędzy zaoferować mu nie może.

Wybraliśmy najlepszych piłkarzy w ekstraklasie. Oni zachwycali!


Więcej o:
Komentarze (8)
Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok straci Konstantina Vassiljeva?
Zaloguj się
 • chrupolek

  Oceniono 3 razy 3

  Widać braki w poziomie intelektualnym, jak może mieć 3 pkt różnicy, skoro i Jaga i Lechia mają po 39 punkty?

 • atr8

  Oceniono 2 razy 2

  Widać pan redachtor ma klapki na oczach. A wystarczyło lekkie spojrzenie w lewo, na tabelę i nie wypisywałby bzdur.

 • konradmarburg

  Oceniono 2 razy 0

  Kiedyś goliliśmy takich frajerów jak Azerbjdżan czy Kazachstan. Dostawali w pucharach "czwórki", czasem "szóstki" w plecy.
  A dzisiaj takie klubiki bez problemu biorą lidera klasyfikacji kanadyjskiej ekstraklasy. Dlaczego? Nagle przybyło Azerom złóż ropy?
  To wina innych, teoretycznie renomowanych, klubów ekstraklasy - Lecha, Wisły, Lechii, że nie są w stanie ściągnąć takiego Vassiljewa.
  Poza Legią, wszędzie na stołkach prezesów gołodupcy bez pieniędzy, bez pomysłów, bez planu budowy klubu.

 • taiczo

  0

  1 tekst,a tyle błędów no nic sport.pl i wszystko jasne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX