Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok straci Konstantina Vassiljeva?

Jagiellonia Białystok wciąż nie doszła do porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu z Konstantinem Vassiljevem i latem piłkarz najprawdopodobniej zmieni klub - informuje "Przegląd Sportowy".
Ekipa z Białegostoku jest rewelacją jesieni. Po 20. kolejkach Jagielonia jest liderem Ekstraklasy, ma trzy punkty przewagi nad drugą Lechią Gdańsk. Duża zasługa w tym Vassiljeva, który strzelił 10 z 36 goli zespołu, przy dziewięciu trafieniach asystował. Polski Związek Piłkarzy wybrał Estończyka najlepszym piłkarzem Ekstraklasy w 2016 roku.

30 czerwca kontrakt Vassiljeva z Jagiellonią wygasa. Klub złożył piłkarzowi ofertę przedłużenia umowy, ale została ona odrzucona przez agentów piłkarza, bo nie spełniała oczekiwań finansowych.

- Możemy proponować tylko takie umowy, na które nas stać i które będziemy w stanie wypłacać - powiedział "PS" prezes Jagiellonii Cezary Kulesza.

Azerbejdżan lub Kazachstan - to kluby z tych krajów najbardziej interesują się jednym z najlepszych piłkarzy Ekstraklasy. Vassiljev może liczyć na miesięczne zarobki w granicach 20-30 tys. euro. Jagiellonia takich pieniędzy zaoferować mu nie może.

Wybraliśmy najlepszych piłkarzy w ekstraklasie. Oni zachwycali!