Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Semir Stilić nie wróci do Wisły Kraków. Chce go Górnik Łęczna

Były zawodnik Wisły Kraków, Semir Stilić, nie wróci prawdopodobnie do Białej Gwiazdy. Władzom klubu nie udało się dojść z zawodnikiem do porozumienia w kwestii jego kontraktu.
Problemem są oczekiwania finansowe zawodnika - donosi "Przegląd Sportowy". Mimo wszystko szanse na to, że Bośniak wróci do Ekstraklasy, są duże. Mocno zabiegają o niego przede wszystkim Pogoń Szczecin i Górnik Łęczna.

Klub z Lubelszczyzny wydaje się być faworytem w wyścigu po Bośniaka. Za Górnikiem przemawia głównie postać Franciszka Smudy, z którym zawodnik współpracował w czasach gry w Lechu Poznań i Wiśle Kraków (do Białej Gwiazdy ściągnął go właśnie Smuda).

- Ten temat przewija się już u nas już od pół roku, wiadomo, że każdy chciałby go tu widzieć. Ale co z tego wyjdzie, nie potrafię powiedzieć. Spokojnie działamy, czekamy, bo wiadomo, że 1 stycznia wszyscy zawodnicy mają ogromne oczekiwania, a im więcej czasu mija, tym ich wymagania się zmniejszają - mówi członek sztabu szkoleniowego Górnika Veljko Nikitović.

Stilić jako piłkarz Lecha i Wisły rozegrał łącznie w polskiej lidze 158 meczów i strzelił 34 gole. Sezon 2015/2016 pomocnik spędził w APOEL-u Nikozja, z którym zdobył mistrzostwo Cypru. Od sierpnia pozostaje bez klubu.

Tych Polaków można pozyskać za darmo! Ale to byłaby ekipa