Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Krzysztof Mączyński zagra w Legii? Mistrz Polski zainteresowany!

Legia Warszawa obserwuje Krzysztofa Mączyńskiego - poinformował portal Legia.Net. Reprezentant Polski miałby zastąpić w drużynie Jacka Magiery Tomasza Jodłowca, który już zimą może odejść z Legii.
Legia Warszawa przygotowuje się do zimowego okna transferowego i już szuka piłkarzy, którzy mogliby wzmocnić zespół Jacka Magiery. Rewolucji kadrowej nie będzie, ale kilku ważnych piłkarzy może opuścić zespół mistrza Polski - informuje Legia.Net .

Zagraniczne kluby cały czas obserwują Michała Pazdana i Tomasza Jodłowca. Reprezentanci Polski mogą zmienić klub już zimą, a klub z Łazienkowskiej chce być przygotowany na każdą ewentualność.

Jodłowca w Legii miałby zastąpić inny reprezentant Polski - Krzysztof Mączyński. Zawodnik Wisły Kraków już w lecie mógł odejść z Krakowa, ale postanowił kontynuować swoją karierę w Wiśle. Nawarstwiające się problemy finansowe klubu mogą jednak zmienić decyzję środkowego pomocnika.

Mączyński jest jednym z najlepiej opłacanych piłkarzy w drużynie Wisły, ale Legia spokojnie mogłaby spełnić jego oczekiwania finansowe. Pytanie tylko, czy 29-letni pomocnik nie będzie chciał spróbować swoich sił w mocnej europejskiej lidze. Po udanym Euro 2016 na oferty nie narzekał, a Legia może nie być w stanie przebić pensji oferowanej w zagranicznym klubie.

Piłkarze, którzy zniszczyli swoje Ferrari


Więcej o:
Komentarze (3)
Ekstraklasa. Krzysztof Mączyński zagra w Legii? Mistrz Polski zainteresowany!
Zaloguj się
  • thedymero

    0

    Legia niech lepiej poszuka obrońców, bo sama obecność w ekipie Mistrza Polski takich nazwisk jak Czerwiński czy Dąbrowski przeraża. Mączyński, ok, to jest porządny grajek, tylko czy warto obciążać sobie nim budżet? Wtedy musi odejść i Jodłowiec i dużo zarabiający i nic nie wnoszący do zespołu Hamalainen.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX