Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Jarosław Jach może odejść zimą z Zagłębia Lubin. Hiszpania czy Włochy?

Jarosław Jach może odejść z Zagłębia Lubin już w zimowym oknie transferowym - informuje "Przegląd Sportowy".
Młodzieżowym reprezentantem Polski interesuje się wiele klubów z najsilniejszych lig zagranicznych, w tym Fiorentina i Real Betis. Hiszpanie latem nieskutecznie próbowali pozyskać Michała Pazdana z Legii Warszawa, ale teraz na oku mają innego piłkarza.

- Nie będę ukrywać, Jarosław wzbudza duże zainteresowanie na rynku - powiedział Paweł Staniszewski, agent piłkarza. - Real Betis poważnie sonduje możliwość zakupienia Jacha, pytał czy sam zawodnik byłby zainteresowany ewentualnym transferem i - powiedzmy sobie szczerze - gdyby go nie było, nie ciągnęlibyśmy tematu. Wszystkie rozmowy skonkretyzują się w najbliższych tygodniach. Transfer Jarka do któregoś z zachodnich klubów w zimowym okienku jest prawdopodobny.

22-letni Jach wystąpił we wszystkich 17 meczach ekstraklasy w tym sezonie od pierwszej do ostatniej minuty. Jest również młodzieżowym reprezentantem Polski. Więcej w "Przeglądzie Sportowym".Najlepsi strzelcy w ligach europejskich. Łukasz Teodorczyk w czołówce! Nie zgadniesz od kogo jest lepszy