Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia - Lech. Wpis dyrektora Legii wywołał burzę! Ostre komentarze

Seweryn Dmowski, dyrektor Legii ds. mediów i public relations zatweetował po zwycięskim meczu Legii Warszawa z Lechem Poznań. - Jesteśmy waszą Stolicą - napisał. A wpis skierowany był przede wszystkim do kibiców z Poznania. W Internecie pojawiły się ostre komentarza.
Legia Warszawa wygrała w hicie ekstraklasy z Lechem Poznań 2:1. Gola na wagę trzech punktów strzelił Kasper Hamalainen, były zawodnik "Kolejorza". Mistrzowie Polski wyrwali komplet punktów w ostatniej akcji meczu, w dodatku po ewidentnym spalonym.

Piłkarze z Poznania mieli wielkie pretensje do sędziów po ostatnim gwizdku, a Warszawa zaczęła święto. Radość kibiców udzieliła się Sewerynowi Dmowskiemu, dyrektorowi Legii ds. mediów i public relations.

Po jego wpisie natychmiast pojawiły się ostre komentarze na Twitterze.

Burić nie grał, a dostał czerwoną kartkę. Nikolić zapatrzony na Kucharczyka [MEMY]


Komentarze (114)
Legia - Lech. Wpis dyrektora Legii wywołał burzę! Ostre komentarze
Zaloguj się
 • Michał Adamczyk

  Oceniono 22 razy 18

  jedno jest faktem - wraca legia - zamknięty prawie dworzec, obstawiony kordonami bo jedzie bydło. świadkiem jestem nie raz, że to bydło - kiepy, puszki, butelki po ich przejściu podziemiami to norma, o wrzasku i wulgaryzmach nie wspomnę. dokładnie tak zachowuje się dzicz. i nie przekona mnie żaden kmiot, że to z nienawiści do biednej legii i prześladowanie młodych patriotów. bo mam oczy i mózg, swój nie pożyczony od kolegi. zacznijcie się zachowywać tak, by ludzie bez strachu mogli koło was stać, to nikt na będzie pluł i się czepiał. proste jak drut.

 • Michał Adamczyk

  Oceniono 19 razy 17

  stolica która właśnie dostała karę za dzicz. jak trzeba być ograniczonym i zaślepionym, żeby takie słowa napisać. gdzie ten gościu ma wstyd. pewnie tam gdzie legia honor.

 • welury

  Oceniono 19 razy 17

  burak i wieśniak tacy ludzie budują opinie o warszawiakach w kraju. Wstyd ale co się dziwić że Leśniodorski zatrudnia podobnych do siebie

 • cep_0

  Oceniono 22 razy 14

  No i mamy wytłumaczenie dlaczego LEGŁA jest tak znienawidzona.
  Jej pomagają wszyscy z sędziami, Bonkiem, dziennikarzami i innymi Świętymi w tym kraju.
  Legła winna być zlikwidowana.
  Kibole do ciupy i zapanuje spokój.
  PYCHA prowadzi do samozagłady.

 • mr.fish

  Oceniono 13 razy 11

  Z pyska podobny do "Chadziaja" ... jakie komentarze pan Cham zamieszczał po meczach z Borussią, Sportingiem i Realem i dlaczego nie skomentował, ..treść komentarza nie brzmiała .. sędziowie są ze stolYcy "pamiętajcie" ... kolejny burak ze wsi, a nie stolycy warszaFa

 • sacc77

  Oceniono 11 razy 9

  Tylko taka skończona k... powiedzmy, że kreatura jak Leśnodorski może zatrudniać na stanowisku odpowiedzialnego z PR taką skończoną k... powiedzmy, ze kreaturę, jak DMOWSKI.
  Czy to-to ma w ogóle mózg?
  A jeżeli ma, top najwidoczniej dziewiczy, mało używany do czegokolwiek innego aniżeli procesy trawienne.

 • absolutebeginners

  Oceniono 8 razy 8

  A My jesteśmu Waszymi Protoplastami, Niestety,... na szczęście, żaden rodzic nie odpowiada do końca za dziecko., jako już dorośli odpowiadają za swoje czyny, jeżeli pan Dmowski jest takim wykładowcą jak Dyrektorem PR, to współczuję Jego studentom, przesiąkną chamstwem i butą już na 1 roku ..........czy także doradzał Leśnymu, że na konferencji prasowej żuje się gumę, a potem przykleja pod blat stołu? ... cóż jaka stolYca takie przykady...

 • lech2011

  Oceniono 10 razy 8

  wygrana dzięki sędziemu. Wstyd fetować takie "zwycięstwo".
  (jestem z W-wy)

 • ltsk1916

  Oceniono 10 razy 8

  Legia to chamy zblantowane z częścią dziennikarzy, działaczy sędziów piłkarskich, PZPN i każdą władzą. Zawsze mają handicap.
  Ich awantury w Polsce w Warszawie ZAWSZE są traktowane z przymróżeniem oka, odzywki ich chamskiego prezesa są traktowane przez kupionych dziennikarzy jako świetne celne riposty.

  Słoma z butów i prawda wychodzi przy kontaktach międzynarodowych vide coroczne zamykanie stadionu przez UEFA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX