Ekstraklasa w Sport.pl. Cracovia nie dograła sparingu, zakończył się awanturą!

Na zakończenie obozu w Hiszpanii piłkarze Cracovii mierzyli się z 18. zespołem trzeciej grupy trzeciej ligi hiszpańskiej - CD Olimpic de Xativa. Spotkanie zostało jednak przerwane w 42.minucie po tym jak na boisku rozpoczęła się bijatyka.

Pod koniec pierwszej połowy Jakub Wójcicki ostro starł się z jednym z obrońców hiszpańskiej ekipy. Zawodnicy zaczęli się przepychać, a do bójki włączyli się praktycznie wszyscy piłkarze na boisku. Sędzia zamiast uspokoić sytuację i kontynuować mecz pokazał dwie czerwone kartki co spowodowało jeszcze większą złość piłkarzy Cracovii. Za dyskusję czerwoną kartkę otrzymał też Mateusz Cetnarski, a arbiter zszedł z boiska, wsiadł w samochód i pojechał do domu.

Cracovia mecz chciała kontynuować, jednak przedstawiciele Hiszpanów powiedzieli, że nie chcą grać spotkania bez arbitrów. Piłkarze z Krakowa jutro mają ostatni dzień obozu i wracają do Krakowa. Próbą generalną przed ligą będzie dla nich sparing ze słowackim Zemplinem Michalovce, rozegrany zostanie w sobotę o 14:00 na boisku Cracovii.