Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

T-Mobile Ekstraklasa. Jeleń: Mogłem grać w Olympiakosie, Herthcie lub Nancy

PRZEGLĄD PRASY. Ireneusz Jeleń, który od piątku jest piłkarzem Podbeskidzia Bielsko-Biała, przyznaje w rozmowie z ?Przeglądem Sportowym?, że miał także inne propozycje. Piłkarz zdradza, że mógł grać również w Olympiakosie Pireus, APOEL-u Nikozja, Nancy lub Herthcie Berlin.
Były piłkarz m.in. Auxerre i Lille od dłuższego czasu zmagał się z kontuzją, a po jej wyleczeniu długo nie mógł znaleźć klubu. Sporo mówiło się o jego angażu w Lechu Poznań, jednak ostatecznie napastnik trafił do Podbeskidzia. Z ostatnim klubem T-Mobile Ekstraklasy związał się umową obowiązującą do końca sezonu.

- Kasa nigdy nie była dla mnie najważniejsza. Na początku lipca miałem możliwość gry w USA (Columbus Crew - przyp. red.), ale nie skorzystałem z niej. Chcę na razie pograć na Starym Kontynencie. Był też temat występów w Olympiakosie Pireus, APOEL-u Nikozja i Lechu Poznań - przyznaje piłkarz.

- Jeszcze w piątek, zanim parafowałem umowę z Podbeskidziem, dzwonił trener Jean Fernandez, który prowadzi obecnie Nancy. Nikt o tym prawie nie wie, ale w tym samym dniu kontaktowali się ze mną również przedstawiciele Herthy Berlin i oferowali korzystną umowę do końca czerwca - dodaje Jeleń.

Jak widać wychowanek Piasta Cieszyn nie narzekał na brak zainteresowania za granicą, jednak wolał dokończyć ten sezon w Polsce. - Tu będzie mi łatwiej się odbudować. W Podbeskidziu otrzymam większy kredyt zaufania niż za granicą - przyznał.

Czy Jeleń wróci do wysokiej formy i tym samym do kadry? Wypowiedz się w komentarzach lub na profilu Sport.pl na Facebooku ?