Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

T-Mobile Ekstraklasa. Olbrzymie kłopoty Jagiellonii

0 : 2
Informacje
T-Mobile Ekstraklasa 2011/12 - 14. kolejka
Piątek 18.11.2011 godzina 20:30
Wyniki szczegółowe
Wynik
Jagiellonia Białystok
0
Śląsk Wrocław
2
W piątkowy wieczór Jagiellonia na własnym stadionie podejmuje lidera rozgrywek Śląsk Wrocław. Trener gospodarzy Czesław Michniewicz prawdopodobnie nie będzie mógł skorzystać z 8 zawodników. Piłkarzy drużyny z Białegostoku dopadła grypa żołądkowa.
- Na dzisiejszym treningu zabrakło aż 8. piłkarzy a to podstawowi zawodnicy, którzy zazwyczaj grają w pierwszym składzie, lub wchodzą na boisko z ławki rezerwowych. Mamy duży problem - powiedział w czwartek Czesław Michniewicz dla oficjalnej strony klubu - Jagiellonia.pl . Na treningu nie pojawili się m.in. Thiago Cionek, Grzegorz Bartczak, Andrius Skerla, Maciej Makuszewski i Jan Pawłowski.

- Niestety, przy wyborze jedenastki, nie będę kierował się tym, co widziałem w ostatnich dniach a zdrowiem piłkarzy. Z pewnością mam ograniczone pole manewru i dopiero na kilka godzin przed meczem będę w stanie ogłosić 18-osobową kadrę zawodników, która weźmie udział w tym spotkaniu - dodaje Michniewicz.

Ostatnio w podobnej sytuacji był Śląsk. W drużynie również szalała grypa żołądkowa, a wycieńczeni podopieczni Oresta Lenczyka przegrali z GKS-em Bełchatów 0:3.

Jagiellonia w tym sezonie jeszcze nie przegrała na własnym stadionie. W siedmiu meczach zanotowała pięć zwycięstw i dwa remisy.