Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

T-Mobile Ekstraklasa. Probierz trenerem ŁKS-u

Jak dowiedział się Sport.pl 39-letni Michał Probierz zostanie nowym trenerem ŁKS-u. Były szkoleniowiec Jagiellonii Białystok ma zastąpić Dariusza Bratkowskiego. Informacji tych nie potwierdziły na razie władze łódzkiego klubu
O tym, że zanosi się na zmianę na ławce trenerskiej łódzkiej drużyny pisaliśmy już w sobotę. Tego dnia Bratkowski zorganizował dodatkowy trening, ale piłkarze zamiast ćwiczyć - wdali się w ostrą dyskusję z trenerem. - Odmawiam odpowiedzi - rzucił Bratkowski zapytany, o to czego dotyczyła wymiana zdań, w której oprócz niego uczestniczyli Marcin Mięciel, Marek Saganowski, Maciej Bykowski, Marcin Smoliński, Dariusz Kłus i Michał Łabędzki. Pewne jest, że ani trener ani zawodnicy nie byli zadowoleni z wyników osiąganych przez ŁKS. Od kiedy Bratkowski zastąpił na stanowisku szkoleniowca Andrzeja Pyrdoła zespół z Łodzi zagrał w lidze cztery mecze i zgarnął w nich zaledwie jeden punkt, zdobywając tylko jedną bramkę. Po pięciu kolejkach ŁKS plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli.

Według naszych informacji - a potwierdza je również portal Zpierwszejpilki.com.pl - poprawić nastrój w drużynie oraz jej grę postara się już nowy trener. Wybór władz łódzkiego klubu padł na Michała Probierza, który do niedawna odnosił sukcesy z Jagiellonią Białystok. W ubiegłym sezonie wywalczył z tą drużyną awans do europejskich pucharów. Klub z Białegostoku zwolnił go jednak 9 lipca, po tym jak "Jaga" przegrała w eliminacjach Ligi Europy dwumecz z kazachskim Irtyszem Pawłodar.

Więcej o: