Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja. Setki kibiców nie weszły na stadion na mecz Polska-Francja

- Skandal pod stadionem Legii. Nieudolna organizacja. Nie wpuszczają kibiców na mecz - donosili na Alert24.pl kibice, którzy chcieli obejrzeć towarzyskie spotkanie Polska - Francja.
Na drugi z towarzyskich meczów Polaków wykupiono komplet biletów. Spotkanie przy Łazienkowskiej miało obejrzeć 31 tysięcy kibiców. Nie wszystkim jednak udało się wejść na stadion.

- Zróbcie coś! Skandal pod stadionem Legii. Nieudolna organizacja. Nie wpuszczają kibiców na mecz. Tłumy ludzi nie mogą obejrzeć widowiska - pisał do nas użytkownik Alert24. - Właśnie dostałem telefon od znajomych wybierających się na mecz Polska-Francja B przy Łazienkowskiej 3 w Wwie. Skończyła się pierwsza połowa a przed bramą są ciągle setki ludzi. Służby wpuszczają po kilka osób co jakiś czas. To ma być organizacja przed Euro 2012? Tak, wiem, że nie na stadionie Legii, ale... Kto wie kiedy skończą Narodowy? - napisał na Alert24 RunForest.

Część kibiców mogła oglądać spotkanie dopiero od drugiej połowy. Nie wszystkim jednak starczyło cierpliwości. Wrócili do domu, całując jedynie "bramkę". - Podobno nie było osoby, która mogłaby przeprogramować bramkę i zwiększyć przepustowość - tłumaczy nasz czytelnik, który zapowiada, że zawiedzeni kibice będą domagać się zwrotu pieniędzy za bilety.

Nie wszędzie jednak były problemy. Wejście bramką południową przebiegało sprawnie i bez większych kolejek.

Po samobójczej bramce Tomasza Jodłowca w 12 min. Polska przegrała z Francją 0:1.

Zobacz samobójczego gola Jodłowca na Z Czuba TV  ?

Czytaj na żywo relację z meczu Polska - Francja  ?


  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ