Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja. Polacy zagrają z Włochami?

2 : 1
Informacje
Towarzyskie - Mecze reprezentacji Polski
Niedziela 05.06.2011 godzina 17:00
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Polska
1
1
2
Argentyna
0
1
1
Składy i szczegóły
Polska
Bramki: Mierzejewski (26'), Brożek (67')
Kartki: Murawski. Wawrzyniak, Lewandowski - żółta
Skład Szczęsny - Piszczek, Wojtkowiak, Jodłowiec, Wawrzyniak - Murawski (Matuszczyk 76'), Dudka - Błaszczykowski, Mierzejewski (Kucharczyk 80'), Grosicki (Brożek Paweł 56') - Lewandowski (Klich 89').
Argentyna
Bramki: Ruben (46')
Kartki: Belluschi - żółta
Skład Gabbarini - Zabaleta (Belluschi 46'), Musacchio, Fazio (Insua46'), Ansaldi - Bolatti, Bertolo (Bottinelli 46') , Cabral (Formica 68') - Cristaldo, Piatti (Gaitan 78'), Ruben.
PRZEGLĄD PRASY. Polska reprezentacja mierzy się z coraz lepszymi przeciwnikami. Po spotkaniach z Francją, Argentyną i Niemcami, jest szansa, że piłkarze Franciszka Smudy staną naprzeciwko Włochów - donosi środowa Polska The Times.
Po ostatniej fali krytyki rywali biało-czerwonych, PZPN wziął się do pracy i już niebawem polska reprezentacja zmierzy się z dwoma europejskimi potęgami i Argentyną, która jednak nad Wisłą zjawi się bez podstawowych graczy.

Od dawna związek zapowiadał organizację kolejnego hitowego meczu, tym razem w listopadzie. Jak dowiedział się dziennik "Polska The Times" przeciwnikami naszej kadry będą prawdopodobnie Włosi. Jest jeden warunek - muszą zakwalifikować się do Euro 2012 bez udziału w barażach.

- 11 listopada, na kiedy planujemy ten mecz, to termin pierwszych spotkań barażowych. Ale do awansu brakuje im niewiele, więc nie powinno być problemu - mówi "Polsce" menedżer reprezentacji Polski Konrad Paśniewski. Związki są na razie na etapie wymiany dokumentów.

W październiku polska kadra ma się udać do północnej Afryki, gdzie prawdopodobnie zmierzy się z Tunezją bądź Egiptem. Jeszcze w tym samym miesiącu czeka nas spotkanie z jedną z europejskich reprezentacji - Węgrami, Białorusią albo Bułgarią.

Mecz z Włochami będzie ostatnim spotkaniem kadry w 2011 roku. Przed Euro 2012 rozegramy jeszcze towarzyskie mecze w lutym. Przed turniejem Polacy wybiorą się na obóz przygotowawczy do Austrii lub Szwajcarii.

Ataki prasy mnie wzmocniły - mówi Robert Lewandowski  ?


  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ