Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lewandowski: Koniec z eksperymentami w kadrze

2 : 1
Informacje
Towarzyskie - Mecze reprezentacji Polski
Niedziela 05.06.2011 godzina 17:00
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Polska
1
1
2
Argentyna
0
1
1
Składy i szczegóły
Polska
Bramki: Mierzejewski (26'), Brożek (67')
Kartki: Murawski. Wawrzyniak, Lewandowski - żółta
Skład Szczęsny - Piszczek, Wojtkowiak, Jodłowiec, Wawrzyniak - Murawski (Matuszczyk 76'), Dudka - Błaszczykowski, Mierzejewski (Kucharczyk 80'), Grosicki (Brożek Paweł 56') - Lewandowski (Klich 89').
Argentyna
Bramki: Ruben (46')
Kartki: Belluschi - żółta
Skład Gabbarini - Zabaleta (Belluschi 46'), Musacchio, Fazio (Insua46'), Ansaldi - Bolatti, Bertolo (Bottinelli 46') , Cabral (Formica 68') - Cristaldo, Piatti (Gaitan 78'), Ruben.
PRZEGLĄD PRASY. - Najwyższa pora, żebyśmy zaczynali się zgrywać - sugeruje napastnik reprezentacji Polski w wywiadzie udzielonym Przeglądowi Sportowemu. Nawołuje także do stworzenia lepszej atmosfery wokół kady. W środę reprezentacja rozpoczyna zgrupowanie przed meczami z Argentyną i Francją.
Zbiórką w środę w samo południe w warszawskim hotelu "Sheraton" rozpocznie się zgrupowanie biało-czerwonych. Stamtąd piłkarze pojadą do Józefowa, a po południu będą trenować w Sulejówku.

Oba mecze towarzyskie z Argentyną (5 czerwca) i Francją (9 czerwca) odbędą się na stadionie Legii w Warszawie.

Lewandowski przyjeżdża do Polski pełen optymizmu. Przyznaje, że cieszy się, że na zgrupowaniu zobaczy zawodników, który są w kadrze od dłuższego czasu. - Wiadomo, że roszady w kadrze muszą być, ale teraz powinny być jak najmniejsze. Wierzę, że teraz wszystko ruszy, ale dużo zależy od selekcjonera - mówi napastnik Borussii Dortmund.

Smuda: Kadra jest już wykrystalizowana

- Kadra jest już wykrystalizowana, ale teraz pozostaje nam kształtowanie taktyki zespołu. Na tym etapie to jest najistotniejsze - mówi przed meczem z Argentyną Franciszek Smuda.

Do tej pory reprezentacja Polski prowadzona przez Franciszka Smudę rozegrała 20 meczów. 7 z nich wygrała, jedno mniej przegrała.

Poza meczami z Argentyną i Francją Polacy planują rozegrać mecz towarzyskie także z Gruzją (10.08) i Niemcami (6.09).

Zmiany w kadrze Smudy


  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ