Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja. Peszko: W czerwcu trzeba się "megaspiąć"

- Nie odliczajmy minut bez strzelonej bramki, bo to nam tylko utrudni grę - powiedział po meczu Polski z Grecją Sławomir Peszko. Piłkarze Smudy zremisowali w Pireusie 0:0.
0 : 0
Informacje
Towarzyskie - Mecze reprezentacji Polski
Wtorek 29.03.2011 godzina 20:30
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Grecja
0
0
0
Polska
0
0
0
Składy i szczegóły
Grecja
Kartki:
Liberopoulos - żółta
Skład:
Chalkias - Vyntra, Papadopoulos, Moras, Lagos - Karagounis (73. Katsouranis), Kafes, Kone (66. Liberopoulos), Fetfatzidis (77. Salpingidis) - Mitroglou (58. Ninis), Samaras (77. Torosidis)
Polska
Kartki:
Peszko, Mierzejewski - żółta
Skład:
Sandomierski - Piszczek, Żewłakow (63. Jodłowiec), Głowacki, Sadlok - Peszko (76. Grosicki), Obraniak (83. Roger), Dudka - Błaszczykowski, Lewandowski (83. Kucharczyk), Mierzejewski (46. Murawski)
Po sześciu meczach ze zdobytą bramką, reprezentacja Polski już drugi raz z rzędu nie potrafi trafić do siatki rywala.

- Nie odliczajmy minut bez strzelonej bramki, bo to nam tylko utrudni grę - powiedział po meczu z Grecją Sławomir Peszko. - Mnie to nie zablokuje, ale niektórych na pewno.

- W czerwcu będziemy grali trzy mecze, na które trzeba się megaspiąć. Na rok przed Euro 2012 to będzie dla nas taki minisprawdzian. Na pewno trudno wyrzucić tak szybko z pamięci, to co wydarzyło się w mediach przed tym meczem, ale postanowiliśmy nie myśleć o tym przynajmniej przez 90 minut.
Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ