Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polacy za granicą. Kolejna operacja Boenischa

PRZEGLĄD PRASY. Sebastian Boenisch, reprezentant Polski grający w Werderze Brema, przejdzie w środę kolejną operację kolana. - Ta wiadomość spadła na mnie jak grom z jasnego nieba - mówi Franciszek Smuda ?Przeglądowi Sportowemu?.
SPORT.PL na FACEBOOK-u - wejdź na nasz profil, zostań fanem. Komentuj, dyskutuj, radź ?

Dla 24-letniego obrońcy do dramat. Nie gra już od pól roku z powodu, dochodząc do siebie po operacji kolana. Do treningów wrócił dwa tygodnie temu, a teraz znów musi iść pod nóż.

- Długo przechodził rehabilitację po pierwszej operacji i liczył, że rozegra w tym sezonie jeszcze kilka meczów w Bundeslidze oraz reprezentacji Teraz musi znowu walczyć, ale na razie nikt nie wie, kiedy wznowi treningi - relacjonuje Przeglądowi Sportowemu Smuda.

- Liczyłem, że wkrótce znowu będę miał Sebastiana w drużynie, bo przecież bardzo go potrzebuję - dodał selekcjoner reprezentacji Polski.

Kto na lewej obronie?

Boenisch w formie miałby pewne miejsce na lewej obronie kadry Smudy. Druga operacja oznacza, że trener musi znaleźć kogoś na jego miejsce. - W naszej kadrze największy problem jest ze środkowymi obrońcami, ale gdy brakuje Boenischa, to taki sam problem jest na lewej obronie - przyznaje. Kto może zastąpić gracza Werderu? Wśród kandydatów wymienia się miedzy innymi Dariusza Dudkę, Jakuba Wawrzyniaka, Huberta Wołąkiewicza i Seweryna Gancarczyka.

Znasz się na Ekstraklasie? Wejdź do gry i Wygraj Ligę! ?


  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ