Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja. Robert Lewandowski: Nazwiska przemawiają do wyobraźni

PRZEGLĄD PRASY. Robert Lewandowski, czołowy napastnik polskiej reprezentacji piłki nożnej, grający na co dzień w drużynie obecnego lidera Bundesligi na pytanie dziennikarza Przeglądu Sportowego, czy ?wielkie? nazwiska z drużyny Wybrzeża Kości Słoniowej, z którą Polska zmierzy się w środę w meczu towarzyskim, robią wrażenie, powiedział: - Nazwiska przemawiają do wyobraźni. Relacja na żywo na Sport.pl od 20:30.
Drogba, Zkora, Eboue, Toure, to tylko niektórzy z piłkarzy Wybrzeża Kości Słoniowej, którzy grają w najlepszych europejskich klubach.

- Nazwiska przemawiają do wyobraźni. Podobnie jak nazwy klubów, w których ci piłkarze grają. Ale my musimy skoncentrować się na naszej grze, a nie na rywalach. - stwierdził 22-latek.

W ostatnich ośmiu meczach reprezentacji Polski pod wodzą Franciszka Smudy, nasi piłkarze nie odnieśli żadnego zwycięstwa. Ostatni zwycięski mecz miał miejsce w marcu, kiedy to biało - czerwoni pokonali 2:0 Bułgarów.

- Na pewno jest to trochę męczące, cały czas to samo... ale rozumiem, że te pytania muszą paść - skomentował nienajlepszy bilans Lewandowski.

Napastnik Borussi Dortmund nie traci jednak nadziei: - Od jakiegoś czasu gramy podobnym składem, coraz lepiej się rozumiemy, efekty będą powoli przychodzić - optymistycznie zauważył były piłkarz Lecha Poznań.

W niemieckim klubie Lewandowski wchodzi z ławki, zmieniając dobrze grających w tym sezonie Kagawę i Barriosa. - W tym wypadku też jestem spokojny. Faktem jest, że moi koledzy z ataku świetnie sobie radzą. [...] Zdaję sobie sprawę, że będę miał ciężko. Ale cóż, tak to jest w życiu, że nie zawsze możesz mieć, tak jak lubisz. - powiedział reprezentant Polski

Jacek Gmoch wraca do Panathinaikosu Ateny


Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ