Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja. Lato: Posada Smudy nie jest zagrożona

- Mimo kiepskich tegorocznych wyników, posada Franciszka Smudy nie jest zagrożona. Na pewno poprowadzi on kadrę na Euro 2012, bo jego kontrakt kończy się dopiero po tym turnieju - powiedział w środę Radiu Tok FM prezes PZPN-u Grzegorz Lato.
- Nie widzę potrzeby aby zwalniać trenera Smudę. Proszę kibiców o cierpliwość, bo jesteśmy w trakcie przebudowy drużyny, a wyniki mają przyjść podczas Euro - mówił prezes Lato. - Nie wyobrażam sobie, abyśmy w 2012 roku nie wyszli z grupy - dodawał.

Jak mówił w TOK FM szef piłkarskiej centrali, niewykluczone, że podczas Mistrzostw Europy na stadionach będziemy mogli legalnie napić się piwa. - Rozmawiamy na ten temat, bo do tego trzeba zmienić ustawę, ale jestem dobrej myśli. Od razu dodam jednak, że będzie to piwo o niższej zawartości alkoholu - uśmiechał się Grzegorz Lato.

Najbliższy mecz, jeszcze bez piwa na stadionie, nasza reprezentacja rozegra w przyszłym tygodniu z Wybrzeżem Kości Słoniowej. - Przyszłej jesieni do Polski chcą natomiast przyjechać Hiszpania, Włochy, Anglia i Portugalia - zakończył prezes Lato.


Też bym wygrał z Manchesterem - mówi Zieliński >


  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ