Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja Polski. Fabiański: Będą nas kopać, a my im odpowiemy

PRZEGLĄD PRASY. W środę o godzinie 20:00 reprezentacja Polski zmierzy się w meczu towarzyskim z Serbią. Dla Łukasza Fabiańskiego będzie to pierwszy mecz w kadrze prowadzonej przez Franciszka Smudę. - Liczymy się z tym, że będą nas kopać, ale odpowiemy tym samym - zapowiada w ?Przeglądzie Sportowym? bramkarz Arsenalu Londyn.
W poprzednim meczu towarzyskim Serbowie skompromitowali się, przegrywając na własnym boisku z Nową Zelandią 0:1. W spotkaniu z Polską będą się więc chcieli zrehabilitować.

- Słyszałem, że nie grali zbyt dobrze i są podrażnieni. Fajnie. Zwiastuje to dobry mecz. Liczymy się z tym, że będą nas kopać, ale odpowiemy tym samym. Też odczuwamy niedosyt po remisie z Finlandią - zapowiada Łukasz Fabiański.

- Trener Smuda podkreśla, że w tej kadrze nie ma meczów towarzyskich. Każdy mamy traktować jak grę o punkty - dodaje bramkarz Arsenalu.

Fabiański odniósł się też do rywalizacji o miejsce w bramce reprezentacji Polski. Wojciechowi Szczęsnemu, Tomaszowi Kuszczakowi i właśnie Fabiańskiemu przybył nowy rywal - Przemysław Tytoń, który rozegrał całe spotkanie z Finlandią (0:0).

- Przemka Tytonia poznałem kiedyś na zgrupowaniu młodzieżówki i to był nasz jedyny kontakt. Dziś jest innym bramkarzem. Widać po nim, ze zrobił postęp. Ciekawie to się zapowiada - powiedział Fabiański.

Ferguson nie wyobraża sobie mojego odejścia - mówi Kuszczak ?


  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ