Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polacy za granicą. Kapitan Auxerre: Jeleń jest dla nas jak Fernando Torres

PRZEGLĄD PRASY. - Najczęściej mówimy do niego po prostu Irek, ale lubimy go nazywać "naszym polskim Ronaldo" - mówi o Ireneuszu Jeleniu kapitan Auxerre Benoit Pedretti w rozmowie z "Super Expressem". Relacja na żywo z meczu Lyon - Auxerre od 19 na Sport.pl.
Ireneusz Jeleń z 13 bramkami jest najlepszym strzelcem Auxerre i jednym z najskuteczniejszych zawodników Ligue 1. To w dużej mierze dzięki Polakowi niedoceniany klub ma ogromną szansę na występy w Lidze Mistrzów. Wagę Jelenia dla zespołu podkreśla Benoit Pedretti, kapitan Auxerre. - Irek jest dla nas jak Fernando Torres dla Liverpoolu czy Higuain dla Realu Madryt - uważa Pedretti.

Jeleń w Auxerre jest prawdziwą gwiazdą. Nie tylko strzela najwięcej bramek, ale też zarabia najwięcej. - Najczęściej mówimy do niego po prostu Irek, ale lubimy go nazywać "naszym polskim Ronaldo" - przyznaje kapitan Auxerre.

Do końca rozgrywek Ligue 1 pozostały trzy kolejki, ale już od jakiegoś czasu spekuluje się na temat możliwego transferu Jelenia. - Moim zdaniem Irek dałby sobie radę w każdej dobrej lidze - włoskiej, hiszpańskiej, niemieckiej. Odradzałbym mu tylko Anglię. Tam piłkarz nie ma centymetra swobody - doradza Pedretti.

Jelenia i Dudki mecz o Ligę Mistrzów ?


  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ