Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polska - Rumunia. Bilety wyprzedane, ale jest jeszcze szansa. Trzeba czekać

Nie ma już biletów na mecz eliminacji mistrzostw świata Polska - Rumunia na PGE Narodowym w Warszawie. Sprzedaż ruszyła w nocy z wtorku na środę, a posiadacze karty kibica wykupili wszystkie wejściówki. - Wszyscy chcą zobaczyć mecze reprezentacji. Jesteśmy "ofiarą" sukcesów, ale robimy wszystko, żeby kibice byli zadowoleni - powiedział Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN w rozmowie ze Sport.pl
Zainteresowanie meczami reprezentacji Polski osiągnęło szczyt. Sukcesy kadry Adama Nawałki sprawiły, że kibice wykupili już wszystkie wejściówki na mecz eliminacji mistrzostw świata z Rumunią. Sprzedaż ruszyła w nocy z wtorku na środę, a popołudniu biletów nie było. Wszystkie wykupili posiadacze karty kibica reprezentacji Polski.

- Na PGE Narodowym znajduje się ponad 56 tysięcy miejsc siedzących, z czego około 5500 to miejsca sprzedawane jako pakiety biznes. Kartę kibica reprezentacji Polski posiada dziś blisko 80 tysięcy osób. Po trzech latach funkcjonowania karty nastał moment, w którym liczba członków klubu przerasta liczbę miejsc na największym stadionie w Polsce. To dowód na to, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się reprezentacja Polski. Wszyscy chcą zobaczyć jej mecze. Jesteśmy "ofiarą" sukcesów, ale robimy wszystko, żeby kibice byli zadowoleni - przyznał Jakub Kwiatkowski.

To jeszcze nie koniec

Co z kibicami, którzy nie zdążyli kupić biletów. Część z nich miała problemy z zalogowaniem do serwisu, a obciążenie serwerów spowodowało problemy z kupnem wejściówki. - Jeszcze nie wszystko stracone - zapewnia rzecznik PZPN. - 16 tysięcy kibiców umieściło bilety w koszyku, ale podczas zakupu na portalu www.kupbilet.pl , nie podała wymaganych danych osobowych i numerów kart kibica. W przypadku niedopełnienia tego obowiązku, zamówienia zostaną automatycznie anulowane - poinformował Polski Związek Piłki Nożnej.

Mecz Polska - Rumunia odbędzie się w sobotę 10.06.2017 o godz. 20.45. Najdroższe bilety kosztowały 200 zł (miejsca wzdłuż boiska), tańsze 160 (wyższe piętra trybun za bramkami) oraz 100 (najniższe sektory za bramkami). W sprzedaży pojawiły się również wejściówki rodzinne - 90 zł (opiekun) + 40 (dziecko do lat 12) oraz dla osób niepełnosprawnych wraz z opiekunem, których koszt to 80 zł.

Tak wyglądały gwiazdy polskiego sportu w dzieciństwie! Urocze [ZDJĘCIA]


Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (9)
Polska - Rumunia. Bilety wyprzedane, ale jest jeszcze szansa. Trzeba czekać
Zaloguj się
 • who_cares

  Oceniono 1 raz 1

  Jeden wielki przekręt , przy sprzedaży koncertów jest pół godziny na opłacenie i bilety wracają do puli. A tu stada januszy wystawiają po olxach i allegro te rezerwacje ....

 • Tomasz Marek

  0

  Biletów nie było już gdy ruszyła sprzedaż, czekałem na stronie gdy tylko pojawiła się możliwość
  Sektory rodzinne były zajęte co do sztuki, inne w miarę rozsądne miejsca również, Można było znaleźć bilety na sektory rodzinne w innych serwisach ale już po 1200 zł, wiec jak?!?!?
  Kolejna rzecz przedziwna, chcąc zabrać 6 letnie dziecko na mecz muszę mu wyrobić kartę kredytową - nonsens. Polska jest jeszcze nie gotowa mentalnie na coś takiego, zbyt wiele ludzi chce na tym zarobić (Janusze biznesu).

 • xroberto

  0

  Dalsza odsprzedaż biletów z zyskiem bądź ich nabywanie z zamiarem ich dalszej odsprzedaży z zyskiem stanowi wykroczenie z art. 133 § 1 Kodeksu wykroczeń.
  Prokuratura z urzędu ściga tych, którzy usiłują zarabiać na sprzedaży biletów, "szalików" czy innych gadżetów.
  Czuwaj

 • muppetshow1982

  0

  Prezesie PZPN to nie zlikwidował Pan kart kibica?

 • elroman

  0

  Wierutne kłamstwo!!!!
  Biletów nie można byló kupić już o godzinie 6.00. Znajomy kupił tylko dlatego, że siedział całą noc. Mamy uwierzyć, że w ciągu 6 h serwery dały radę przyjąć zamówienie na 40 000 biletów??? Sprawa ma trafić do CBA ponieważ większość biletów przekazano sponsorom.
  Polecicie chłopcy i na pewno nie na Maderę.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX