Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Adam Nawałka nie odpuści imprezowiczom! Dotkliwe kary

- Zgrupowanie reprezentacji Polski przed eliminacyjnym meczem do mistrzostw świata z Rumunią rozpocznie się od mocnego uderzenia - informuje "Super Express". Imprezowicze zapłacą po kilkadziesiąt tysięcy złotych.
Adam Nawałka nie odpuści piłkarzom, którzy na poprzednim zgrupowaniu reprezentacji nadużyli jego zaufania. Selekcjoner odbędzie wychowawczą rozmowę z piłkarzami, ale na tym cała sprawa się nie skończy.

Imprezowicze zostaną ukarani potężną karą finansową - informuje "Super Express".

Kadrowicze nadużyli zaufania Adama Nawałki przed meczami z Danią i Armenią, a aferę opisał "Przegląd Sportowy". W dwóch imprezach brało udział KILKUNASTU piłkarzy. Teraz wszyscy mają ponieść konsekwencje.

W mediach, w związku z aferą, pojawiły się tylko dwa nazwiska: Łukasza Teodorczyka i Artura Boruca, ale imprezowiczów było zdecydowanie więcej. W tym jeden z absolutnych filarów reprezentacji - czytamy w SE.

To wpłynęło na decyzję o ukaraniu piłkarzy tylko karą finansową. Adam Nawałka za wszelką cenę nie chciał osłabiać zespołu przed trudnym i bardzo ważnym meczem z Rumunią, które reprezentacja Polski rozegra 11 listopada w Bukareszcie.

Boruc i Teodorczyk wylecą z kadry? A powinni uczyć się od Peszki! Jego komentarz niszczy! [MEMY]
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ