Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Robert Lewandowski "Nienasycony". Książka Pawła Wilkowicza ze Sport.pl przed Euro 2016!

Dla kibiców przed Euro 2016 mamy niespodziankę - wspólne przedsięwzięcie Sport.pl z Robertem Lewandowskim! Autoryzowana biografia najlepszego polskiego piłkarza, autorstwa Pawła Wilkowicza ukaże się na przełomie maja i czerwca, przed mistrzostwami Europy we Francji
Po półfinale z Realem usiadł w szatni i zaczął się śmiać sam do siebie. "To się wydarzyło naprawdę? Jestem pierwszym który strzelił w półfinale Ligi Mistrzów cztery gole?" Gdy strzelał pięć Wolfsburgowi, był w swoim świecie, widział tylko miny obrońców i chciał więcej. Zdziwił się potem, że to się wszystko rozegrało w ledwie dziewięć minut.

Podczas Euro 2016 minie dziesięć lat od kiedy w Legii orzekli, że nie ma zdrowia do wielkiego futbolu. Nic z niego nie będzie. Jak to się stało, że Robert Lewandowski, chłopak którego od zawsze pociągały dwie rzeczy: strzelanie goli i ryk silników, wygrał z przeznaczeniem? Jak największy chuderlak w dziecięcych drużynach stał się gladiatorem? Jak piłkarz z kraju, którego kluby od 20 lat nie są w stanie przebić się do Ligi Mistrzów, został jednym z najskuteczniejszych strzelców w tych rozgrywkach? Jak zmieniał się w napastnika, który strzela cztery gole Realowi? Jak się w tym czasie zmieniała Polska, nasz futbol, reprezentacja? Jak się rodził zespół, który pokonał Niemców i wywalczył awans do Euro 2016? "Nienasycony" to książka właśnie o tym. O obsesji strzelania goli, o sukcesie i jego cenie. O piłkarzu, który jak mówi jeden z jego przyjaciół, zawsze, gdy gdzieś szedł, to biegł. Bo nienawidzi chodzić. O napastniku, który nie chciał przyjąć do wiadomości, że taka historia nie może się wydarzyć w polskim futbolu
- mówi o książce Paweł Wilkowicz.

"Nienasycony"

To autoryzowana biografia jednego z największych fenomenów współczesnego futbolu. Napastnika, który potrafi w jednym meczu strzelić cztery bramki Realowi Madryt i pobić rekord wszech czasów strzelając w hicie Bundesligi pięć bramek w dziewięć minut. Dziś Robert Lewandowski jest wymieniany jednym tchem wśród najlepszych napastników świata, tuż obok Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo.

Jeden z najlepszych polskich dziennikarzy sportowych - Paweł Wilkowicz (Sport.pl) - ujawnia fascynujące zagadki kariery Roberta Lewandowskiego. Zagląda również za kulisy profesjonalnego futbolu by pokazać, jak gigantycznym wysiłkiem okupione jest dziś osiągnięcie statusu piłkarskiej gwiazdy.

Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Agora przed Euro 2016.

Grzegorz Krychowiak ambasadorem marki Sport.pl

Biografia Lewandowskiego? Mało! Jeden z najsłynniejszych polskich piłkarzy, gwiazda naszej kadry i hiszpańskiej Sevilli FC Grzegorz Krychowiak został ambasadorem marki Sport.pl. Razem mamy nadzieję na bardzo udane Euro 2016 polskiej reprezentacji. - Chcemy być najlepsi. Jestem dumny, że dołączyłem do Sport.pl - mówi filar kadry Adama Nawałki.Nasz nowy zawodnik będzie ambasadorem marki Sport.pl i twarzą kampanii "Sport.pl to jest Twój LIVE", promującej nasz serwis i aplikację Sport.pl LIVE oraz redakcję na Facebooku i Snapchacie.

Grzegorz Krychowiak został ambasadorem marki Sport.pl i twarzą kampanii "Sport.pl to jest Twój live", która podkreśla pozycję lidera Sport.pl w mediach społecznościowych i wśród aplikacji mobilnych. Sport.pl LIVE to najpopularniejsza aplikacja sportowa w Polsce, która przekroczyła milion pobrań. Jesteśmy też pierwsi pod względem pobrań wśród apek sportowych w App Store (iPhone) i Google Play (android).

Sport.pl na Facebooku to największy dziś fanpage redakcji sportowej w Polsce z 740 tys. fanów. Prowadzimy też wśród mediów sportowych na Snapchacie, gdzie śledzi nas ponad 20 tys. użytkowników.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ