Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polska - Serbia. Robert Lewandowski wyjaśnił, dlaczego został zmieniony

1 : 0
Informacje
Towarzyskie - Mecze reprezentacji Polski
Środa 23.03.2016 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Polska
1
0
1
Serbia
0
0
0
Składy i szczegóły
Polska
Bramki: Błaszczykowski (28.)
Kartki:
Skład: Fabiański (Szczęsny, 46.) -Piszczek, Salamon (Pazdan, 87.), Glik, Rybus-Błaszczykowski, Zieliński (Borysiuk, 83.), Krychowiak (Jodłowiec, 76.), Grosicki (Kapustka, 76.)-Milik, Lewandowski (Teodorczyk, 73.)
Serbia
Bramki:
Kartki:
Skład: Stojković - Ivanović, Maksimović (Spajić, 90.), Rajković, Kolarov - Milivojević (Maksimović, 74.), Matić (Branasac, 85.), Ljajić, Tosić (Sulejmani, 66.), Kostić (Mladenović, 78.) - Stojiljković (Djuricić, 57.)
W 73. minucie towarzyskiego meczu z Serbią Robert Lewandowski został zmieniony przez Łukasza Teodorczyka.
"Footbolove emocje" z Serbią! Aż przechodzą ciarki

Adam Nawałka postanowił dać odpocząć swojemu asowi mając na uwadze kolejny mecz towarzyski reprezentacji oraz napięty terminarz Bayernu Monachium, w którym na co dzień występuje Lewandowski. Sam zawodnik po meczu przyznał, że taka zmiana była zaplanowana już wcześniej. - Wiadomo było, że warunki są ciężkie. Za chwilę mamy kolejny mecz. W Poznaniu boisko w tych warunkach bardzo wchodzi w nogi i nie było sensu dłużej grać - powiedział Lewandowski w rozmowie z TVP Sport.

W rozmowach pomeczowych Lewandowski nie ukrywał rozczarowania stanem murawy. - Warunki nie sprzyjały, żeby zagrać tu efektowny i efektywny futbol. Warunki były ciężkie. Pomimo tego, że ktoś mógł mniej grać, to w nogi weszło dużo więcej. Nowa murawa? Po co robić całą, jak można kawałek - dodał Lewandowski w rozmowie z kanałem "Łączy nas piłką".Dla kogo oni grają (cz. XXIV). Piotr Zieliński i Laura Słowiak [ZDJĘCIA]


  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ