Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Adam Nawałka: Błaszczykowski może dać nam wiele radości

- Bardzo liczymy na Kubę Błaszczykowskiego ze względu na doświadczenie i umiejętności. Oby był jak najlepiej przygotowany do turnieju, a da nam wiele radości - powiedział po zwycięstwie Polski z Serbią (1:0) trener Adam Nawałka.
"Footbolove emocje" z Serbią! Aż przechodzą ciarki

Polacy wygrali po bramce Jakuba Błaszczykowskiego. - Serbia była bardzo wartościowym przeciwnikiem, mamy dużo materiału szkoleniowego. Cieszy mnie dobra postawa drużyny, ale nie zawsze wszystko funkcjonowało tak jak powinno, musimy pracować nad szczegółami. Zawodnikom należą się brawa za zaangażowanie - stwierdził Adam Nawałka.

- Nie straciliśmy gola, wiec należy pochwalić grę defensywną. Zdarzały się błędy, ale świetnie spisali się bramkarze. Na gorąco nie chce oceniać, czy Bartek Salamon pojedzie na mistrzostwa Europy. Cały czas musi zdawać testy, teraz mogę powiedzieć, że zagrał dobry mecz.

- Bardzo liczymy na Kubę Błaszczykowskiego ze względu na doświadczenie i umiejętności. Oby był jak najlepiej przygotowany do turnieju, a da nam wiele radości. Jest bardzo ambitny, wykonał dużą pracę.

Od pierwszej minuty swoją szansę dostał Piotr Zieliński. Jak zagrał? - To było przyzwoite spotkanie w jego wykonaniu, ale ma rezerwy, myślę, że włączy się do rywalizacji o pierwszą jedenastkę kadry na Euro 2016.

Już w sobotę kolejny sparing reprezentacji Polski. Rywalem będzie Finlandia. - Ustaliliśmy, że w marcu będzie się liczyło udoskonalanie organizacji gry i zmiany personalne. O tym, kto zagra w sobotnim sparingu z Finlandią, zdecydujemy m.in. po raportach zdrowotnych.

Trener odniósł się do ataków terrorystycznych w Brukseli. Jest nam przykro z powodu takich zdarzeń, ale za wszystkie sprawy dotyczące bezpieczeństwa niech odpowiadają ludzie, którzy się na tym znają. My skupiamy się na przygotowaniach do ME.

Zdjęcie PUMA OCHRANIACZE EVOSPEED DRAGON 030589-01 Zdjęcie Puma Ochraniacze piłkarskie evoPower 5 03047204 Zdjęcie Puma Ochraniacze Pro Training 03058201
PUMA OCHRANIACZE EVOSPEED D... Puma Ochraniacze piłkarskie... Puma Ochraniacze Pro Traini...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info


  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ