Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polska - Islandia. Kontuzja Kuby Błaszczykowskiego

4 : 2
Informacje
Towarzyskie - Mecze reprezentacji Polski
Piątek 13.11.2015 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Polska
0
4
4
Islandia
1
1
2
Składy i szczegóły
Polska
Bramki: Grosicki (53.), Kapustka (67.), Lewandowski (76., 80.) Kartki: Zieliński - żółta. Skład: Szczęsny, Piszczek, Szukała, Glik, Wawrzyniak (65. Kapustka), Błaszczykowski (12. Rybus), Krychowiak, Zieliński (65. Mączyński), Grosicki (86. Linetty), Milik (86. Stępiński), Lewandowski (90+1. Sobiech).
Islandia
Bramki: Sigurdsson (3.), Finnbogason (69.) Skład: Kristinsson, Saevarsson, Eyjolfsson, R. Sigurdsson, Skulason, Traustason, Gunnarsson (47. R. Sigurjonsson), G. Sigurdsson, B. Bjarnason (46. T. Bjarnason), Boedvarsson (78. Gudmundsson), Sigthorsson (16. Finnbogason).
Pechowo rozpoczął się towarzyski mecz reprezentacji Polski z Islandią. Nie dość, że Polacy już w 4. minucie stracili gola, to sześć minut później z boiska, z powodu kontuzji, musiał zejść Kuba Błaszczykowski.
Błaszczykowski przyjął piłkę tuż przy linii bocznej boiska. Z łatwością minął jednego rywala, ale drugiego już się nie udało. Zamiast wdać się w drybling Kuba złapał się za udo. Chwilę później usiadł na murawie i z grymasem na twarzy opuścił boisko. Zastąpił go Maciej Rybus.

Dla kogo oni grają. Filip i Jovana Djordjeviciowie [ZDJĘCIA]
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ